Ekran: 42.6 in, VA, LED, 3840 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 230 cd/m²
Statik kontrast: 5000 : 1,
Dinamik kontrast: 25000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 50 Hz / 60 Hz
Kadr interpolasiyası: 3600 CMP (Clear Motion Picture)
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-T, DVB-T2, DVB-C
Nüvələr: 4
RAM: 512 MB
Yaddaş: 8 GB
Ölçülər: 970.14 x 563.92 x 91 mm
Çəki: 6.45 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Continental Edison |
| Model | CELED43420B6 |
| Modelin alternativ adı | CELED 43420B6 |
| Model ili | 2020 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 42.6 in (inches) |
| Diaqonal | 1080 mm (millimeters) 108 cm (centimeters) 42.5197 in (inches) 3.5433 ft (feet) |
| En | 941.184 mm (millimeters) 94.1184 cm (centimeters) 37.0545 in (inches) 3.0879 ft (feet) |
| Hündürlük | 529.416 mm (millimeters) 52.9416 cm (centimeters) 20.8431 in (inches) 1.7369 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel addımı | 0.245 mm (millimeters) 0.0245 cm (centimeters) 0.0096 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 103 ppi (pixels per inch) 40 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 91.08 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | LED |
| Parlaqlıq | 230 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 5000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 25000 : 1 |
| HDR | HDR HDR10 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Kadr interpolasiyası
Bir çox Smart TV-lər daha axıcı görüntü üçün kadr interpolasiyasından istifadə edir.
| İnterpolasiya texnologiyası | Clear Motion Picture |
| İnterpolasiya dəyəri | 3600 |
| İnterpolasiya ölçü vahidi | CMP |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 67 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 80 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 98 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji səmərəliliyi sinfi | A |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 970.14 mm (millimeters) 97.014 cm (centimeters) 38.1945 in (inches) 3.1829 ft (feet) |
| Hündürlük | 563.92 mm (millimeters) 56.392 cm (centimeters) 22.2016 in (inches) 1.8501 ft (feet) |
| Dərinlik | 91 mm (millimeters) 9.1 cm (centimeters) 3.5827 in (inches) 0.2986 ft (feet) |
| Çəki | 6.45 kg (kilograms) 14.22 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 970.14 mm (millimeters) 97.014 cm (centimeters) 38.1945 in (inches) 3.1829 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 610.39 mm (millimeters) 61.039 cm (centimeters) 24.0311 in (inches) 2.0026 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 208.09 mm (millimeters) 20.809 cm (centimeters) 8.1925 in (inches) 0.6827 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 6.5 kg (kilograms) 14.33 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 1028 mm (millimeters) 102.8 cm (centimeters) 40.4724 in (inches) 3.3727 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 637 mm (millimeters) 63.7 cm (centimeters) 25.0787 in (inches) 2.0899 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 129 mm (millimeters) 12.9 cm (centimeters) 5.0787 in (inches) 0.4232 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 8.5 kg (kilograms) 18.74 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 200 x 200 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | No |
TV tuner
TV tuner müəyyən televiziya siqnalını qəbul etməyə və göstərməyə imkan verən qurğudur.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C |
Çip üzərində sistem (SoC)
Mərkəzi prosessor, qrafik prosessor və yaddaş haqqında məlumat.
| CPU nüvələri | 4 |
| RAM həcmi | 512 MB (megabytes) |
| RAM tipi | DDR3 |
| Yaddaş | 8 GB (gigabytes) |
| eMMC |
OS, tətbiqlər və proqram xüsusiyyətləri
Əməliyyat sistemi, tətbiqlər və proqram xüsusiyyətləri haqqında məlumat (mövcuddursa).
| Əməliyyat sistemi (OS) | Smart TV |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 8 W (watts) |
| Dolby Digital |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Şəbəkə
Digər cihazlarla məlumat mübadiləsi üçün dəstəklənən şəbəkə texnologiyaları və standartlar.
| Şəbəkə | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5 |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 3 x HDMI 2.0 1 x D-sub 1 x AV Composite In (Video + L/R) 1 x Optical Audio Out 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Antenna (RF) (female) 1 x CI+ |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Netflix PVR YouTube |
Şəkil fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif şəkil formatlarını göstərə bilir.
| Şəkil formatları | JPEG GIF PNG |
Audio fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif audio formatlarını oynada bilir.
| Audio formatları/kodeklər | AAC (Advanced Audio Coding) AC3 / AC-3 MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) WMA (Windows Media Audio, .wma) WAV (Waveform Audio File Format, .wav, .wave) |
Video fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif video formatlarını oynada bilir.
| Video formatları/kodeklər | AVI (Audio Video Interleaved, .avi) MKV (Matroska Multimedia Container, .mkv .mk3d .mka .mks) MPEG-4 VOB (Video Object, .VOB) MPG |