Ekran: 39.7 in, IPS, W-LED, 5120 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 300 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 24 Hz - 86 Hz
sRGB: 100 %
Ölçülər: 946.6 x 419.1 x 59.6 mm
Çəki: 9.5 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Dell |
| Seriya | UltraSharp |
| Model | U4021QW |
| Modelin alternativ adı | UltraSharp U4021QW |
| Model ili | 2021 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 39.7 in (inches) |
| Diaqonal | 1008.59 mm (millimeters) 100.859 cm (centimeters) 39.7083 in (inches) 3.309 ft (feet) |
| En | 929.28 mm (millimeters) 92.928 cm (centimeters) 36.5858 in (inches) 3.0488 ft (feet) |
| Hündürlük | 392.04 mm (millimeters) 39.204 cm (centimeters) 15.4346 in (inches) 1.2862 ft (feet) |
| Əyrilik radiusu | 2500 mm (millimeters) 250 cm (centimeters) 98.4252 in (inches) 8.2021 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | LG Display |
| Panel modeli | LM400RW1-SSA1 |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 2.37:1 |
| İcazə | 5120 x 2160 pixels |
| Piksel addımı | 0.182 mm (millimeters) 0.0182 cm (centimeters) 0.0071 in (inches) 0.0006 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 140 ppi (pixels per inch) 55 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 91.83 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| DCI P3 | 98 % (percent) |
| Parlaqlıq | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 8.9 ms (milliseconds) 0.0089 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 27 kHz - 133 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 24 Hz - 86 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 3 A (amperes) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 51.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 240 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 140.86 kWh (kilowatt-hours) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 946.6 mm (millimeters) 94.66 cm (centimeters) 37.2677 in (inches) 3.1056 ft (feet) |
| Hündürlük | 419.1 mm (millimeters) 41.91 cm (centimeters) 16.5 in (inches) 1.375 ft (feet) |
| Dərinlik | 59.6 mm (millimeters) 5.96 cm (centimeters) 2.3465 in (inches) 0.1955 ft (feet) |
| Çəki | 9.5 kg (kilograms) 20.94 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 946.6 mm (millimeters) 94.66 cm (centimeters) 37.2677 in (inches) 3.1056 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 457.8 mm (millimeters) 45.78 cm (centimeters) 18.0236 in (inches) 1.502 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 248 mm (millimeters) 24.8 cm (centimeters) 9.7638 in (inches) 0.8136 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 13.8 kg (kilograms) 30.42 lbs (pounds) |
| Qutu çəkisi | 21.6 kg (kilograms) 47.62 lbs (pounds) |
| Stend eni | 385 mm (millimeters) 38.5 cm (centimeters) 15.1575 in (inches) 1.2631 ft (feet) |
| Stend dərinliyi | 247 mm (millimeters) 24.7 cm (centimeters) 9.7244 in (inches) 0.8104 ft (feet) |
| Rənglər | Black and Silver |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 120 mm (millimeters) 12 cm (centimeters) 4.7244 in (inches) 0.3937 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 35 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 35 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 9 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 2; downstream; 15W) 1 x USB 3.2 (Type-B; Gen 1; upstream) 4 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; downstream) 1 x Ethernet RJ45 (Gigabit) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x Thunderbolt 3.0 (Type-C; upstream; 90W; DP Alt Mode) 1 x 3.5 mm Audio Out (line-out for speakers) |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | ComfortView Plus Flicker-free technology KVM Switch Low Blue Light Picture-by-Picture Picture-in-Picture |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable Thunderbolt 4 (USB-C) Active Cable USB Type-A to Type-B cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Security lock slot |