Ekran: 39.7 in, IPS, W-LED, 5120 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 300 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenileme hızı: 24 Hz - 86 Hz
sRGB: 100 %
Boyutlar: 946.6 x 419.1 x 59.6 mm
Ağırlık: 9.5 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Dell |
| Seri | UltraSharp |
| Model | U4021QW |
| Model takma adı | UltraSharp U4021QW |
| Model yılı | 2021 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 39.7 in (inches) |
| Diyagonal | 1008.59 mm (millimeters) 100.859 cm (centimeters) 39.7083 in (inches) 3.309 ft (feet) |
| Genişlik | 929.28 mm (millimeters) 92.928 cm (centimeters) 36.5858 in (inches) 3.0488 ft (feet) |
| Yükseklik | 392.04 mm (millimeters) 39.204 cm (centimeters) 15.4346 in (inches) 1.2862 ft (feet) |
| Kavis yarıçapı | 2500 mm (millimeters) 250 cm (centimeters) 98.4252 in (inches) 8.2021 ft (feet) |
| Panel üreticisi | LG Display |
| Panel modeli | LM400RW1-SSA1 |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 2.37:1 |
| Çözünürlük | 5120 x 2160 pixels |
| Piksel aralığı | 0.182 mm (millimeters) 0.0182 cm (centimeters) 0.0071 in (inches) 0.0006 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 140 ppi (pixels per inch) 55 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 91.83 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| DCI P3 | 98 % (percent) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 8.9 ms (milliseconds) 0.0089 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 27 kHz - 133 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 24 Hz - 86 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik akımı (A) | 3 A (amperes) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 51.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 240 W (watts) |
| Güç tüketimi (yıllık) | 140.86 kWh (kilowatt-hours) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 946.6 mm (millimeters) 94.66 cm (centimeters) 37.2677 in (inches) 3.1056 ft (feet) |
| Yükseklik | 419.1 mm (millimeters) 41.91 cm (centimeters) 16.5 in (inches) 1.375 ft (feet) |
| Derinlik | 59.6 mm (millimeters) 5.96 cm (centimeters) 2.3465 in (inches) 0.1955 ft (feet) |
| Ağırlık | 9.5 kg (kilograms) 20.94 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 946.6 mm (millimeters) 94.66 cm (centimeters) 37.2677 in (inches) 3.1056 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 457.8 mm (millimeters) 45.78 cm (centimeters) 18.0236 in (inches) 1.502 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 248 mm (millimeters) 24.8 cm (centimeters) 9.7638 in (inches) 0.8136 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 13.8 kg (kilograms) 30.42 lbs (pounds) |
| Kutu ağırlığı | 21.6 kg (kilograms) 47.62 lbs (pounds) |
| Stand genişliği | 385 mm (millimeters) 38.5 cm (centimeters) 15.1575 in (inches) 1.2631 ft (feet) |
| Stand derinliği | 247 mm (millimeters) 24.7 cm (centimeters) 9.7244 in (inches) 0.8104 ft (feet) |
| Renkler | Black and Silver |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 120 mm (millimeters) 12 cm (centimeters) 4.7244 in (inches) 0.3937 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 35 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 35 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 9 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 2; downstream; 15W) 1 x USB 3.2 (Type-B; Gen 1; upstream) 4 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; downstream) 1 x Ethernet RJ45 (Gigabit) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x Thunderbolt 3.0 (Type-C; upstream; 90W; DP Alt Mode) 1 x 3.5 mm Audio Out (line-out for speakers) |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | ComfortView Plus Flicker-free technology KVM Switch Low Blue Light Picture-by-Picture Picture-in-Picture |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 90 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable Thunderbolt 4 (USB-C) Active Cable USB Type-A to Type-B cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Security lock slot |