Ekran: 27 in, VA, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 250 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 75 Hz
sRGB: 84 %,
NTSC: 72 %
Ölçülər: 623.3 x 369.61 x 55.56 mm
Çəki: 3.8 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Dell |
| Model | SE2722H |
| Modelin alternativ adı | SE2722HX |
| Model ili | 2021 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 27 in (inches) |
| Diaqonal | 684.66 mm (millimeters) 68.466 cm (centimeters) 26.9551 in (inches) 2.2463 ft (feet) |
| En | 596.74 mm (millimeters) 59.674 cm (centimeters) 23.4937 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Hündürlük | 335.66 mm (millimeters) 33.566 cm (centimeters) 13.215 in (inches) 1.1012 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel addımı | 0.311 mm (millimeters) 0.0311 cm (centimeters) 0.0122 in (inches) 0.001 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 81 ppi (pixels per inch) 32 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 86.94 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 84 % (percent) |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaqlıq | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 4 ms (extreme) Response time - 5 ms (fast) Response time - 8 ms (typical) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 75 Hz (hertz) |
| D-sub - 1920 x 1080 @ 60 Hz HDMI - 1920 x 1080 @ 75 Hz |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 1.6 A (amperes) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 20 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 23 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 24 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 59.96 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji səmərəliliyi sinfi | E |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 623.3 mm (millimeters) 62.33 cm (centimeters) 24.5394 in (inches) 2.0449 ft (feet) |
| Hündürlük | 369.61 mm (millimeters) 36.961 cm (centimeters) 14.5516 in (inches) 1.2126 ft (feet) |
| Dərinlik | 55.56 mm (millimeters) 5.556 cm (centimeters) 2.1874 in (inches) 0.1823 ft (feet) |
| Çəki | 3.8 kg (kilograms) 8.38 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 623.3 mm (millimeters) 62.33 cm (centimeters) 24.5394 in (inches) 2.0449 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 459.21 mm (millimeters) 45.921 cm (centimeters) 18.0791 in (inches) 1.5066 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 199.87 mm (millimeters) 19.987 cm (centimeters) 7.8689 in (inches) 0.6557 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 4.63 kg (kilograms) 10.21 lbs (pounds) |
| Qutu çəkisi | 6.37 kg (kilograms) 14.04 lbs (pounds) |
| Stend eni | 290.07 mm (millimeters) 29.007 cm (centimeters) 11.4201 in (inches) 0.9517 ft (feet) |
| Stend hündürlüyü | 173.83 mm (millimeters) 17.383 cm (centimeters) 6.8437 in (inches) 0.5703 ft (feet) |
| Stend dərinliyi | 199.87 mm (millimeters) 19.987 cm (centimeters) 7.8689 in (inches) 0.6557 ft (feet) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 21 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x D-sub |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 1.4 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Adaptive-Sync Technology AMD FreeSync technology Blue Light Filter Flicker-free technology |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR 7.0 RoHS China Energy Label (CEL) WEEE ErP |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | HDMI cable (SE2722H) D-sub cable (SE2722HX) |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Security lock slot |