Ekran: 27 in, VA, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 75 Hz
sRGB: 84 %,
NTSC: 72 %
Boyutlar: 623.3 x 369.61 x 55.56 mm
Ağırlık: 3.8 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Dell |
| Model | SE2722H |
| Model takma adı | SE2722HX |
| Model yılı | 2021 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 27 in (inches) |
| Diyagonal | 684.66 mm (millimeters) 68.466 cm (centimeters) 26.9551 in (inches) 2.2463 ft (feet) |
| Genişlik | 596.74 mm (millimeters) 59.674 cm (centimeters) 23.4937 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Yükseklik | 335.66 mm (millimeters) 33.566 cm (centimeters) 13.215 in (inches) 1.1012 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.311 mm (millimeters) 0.0311 cm (centimeters) 0.0122 in (inches) 0.001 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 81 ppi (pixels per inch) 32 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 86.94 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 84 % (percent) |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 4 ms (extreme) Response time - 5 ms (fast) Response time - 8 ms (typical) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 75 Hz (hertz) |
| D-sub - 1920 x 1080 @ 60 Hz HDMI - 1920 x 1080 @ 75 Hz |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik akımı (A) | 1.6 A (amperes) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 20 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 23 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 24 W (watts) |
| Güç tüketimi (yıllık) | 59.96 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji verimliliği sınıfı | E |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 623.3 mm (millimeters) 62.33 cm (centimeters) 24.5394 in (inches) 2.0449 ft (feet) |
| Yükseklik | 369.61 mm (millimeters) 36.961 cm (centimeters) 14.5516 in (inches) 1.2126 ft (feet) |
| Derinlik | 55.56 mm (millimeters) 5.556 cm (centimeters) 2.1874 in (inches) 0.1823 ft (feet) |
| Ağırlık | 3.8 kg (kilograms) 8.38 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 623.3 mm (millimeters) 62.33 cm (centimeters) 24.5394 in (inches) 2.0449 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 459.21 mm (millimeters) 45.921 cm (centimeters) 18.0791 in (inches) 1.5066 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 199.87 mm (millimeters) 19.987 cm (centimeters) 7.8689 in (inches) 0.6557 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 4.63 kg (kilograms) 10.21 lbs (pounds) |
| Kutu ağırlığı | 6.37 kg (kilograms) 14.04 lbs (pounds) |
| Stand genişliği | 290.07 mm (millimeters) 29.007 cm (centimeters) 11.4201 in (inches) 0.9517 ft (feet) |
| Stand yüksekliği | 173.83 mm (millimeters) 17.383 cm (centimeters) 6.8437 in (inches) 0.5703 ft (feet) |
| Stand derinliği | 199.87 mm (millimeters) 19.987 cm (centimeters) 7.8689 in (inches) 0.6557 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 21 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x D-sub |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 1.4 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Adaptive-Sync Technology AMD FreeSync technology Blue Light Filter Flicker-free technology |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR 7.0 RoHS China Energy Label (CEL) WEEE ErP |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 90 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | HDMI cable (SE2722H) D-sub cable (SE2722HX) |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Security lock slot |