Ekran: 21.45 in, VA, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 250 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 75 Hz
NTSC: 72 %
Ölçülər: 504.26 x 295.38 x 49.21 mm
Çəki: 2.34 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Dell |
| Model | SE2222H |
| Model ili | 2021 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 21.45 in (inches) |
| Diaqonal | 544.83 mm (millimeters) 54.483 cm (centimeters) 21.45 in (inches) 1.7875 ft (feet) |
| En | 478.66 mm (millimeters) 47.866 cm (centimeters) 18.8449 in (inches) 1.5704 ft (feet) |
| Hündürlük | 260.28 mm (millimeters) 26.028 cm (centimeters) 10.2472 in (inches) 0.8539 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel addımı | 0.249 mm (millimeters) 0.0249 cm (centimeters) 0.0098 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 102 ppi (pixels per inch) 40 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 83.64 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaqlıq | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 12 ms (milliseconds) 0.0120 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 8 ms (fast) Response time - 12 ms (normal) Pixel pitch - 0.249 mm x 0.241 mm |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 75 Hz (hertz) |
| 1920 x 1080 @ 60 Hz |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 1.5 A (amperes) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 14.1 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 14.2 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 22 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 45.25 kWh (kilowatt-hours) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 504.26 mm (millimeters) 50.426 cm (centimeters) 19.8528 in (inches) 1.6544 ft (feet) |
| Hündürlük | 295.38 mm (millimeters) 29.538 cm (centimeters) 11.6291 in (inches) 0.9691 ft (feet) |
| Dərinlik | 49.21 mm (millimeters) 4.921 cm (centimeters) 1.9374 in (inches) 0.1615 ft (feet) |
| Çəki | 2.34 kg (kilograms) 5.16 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 504.26 mm (millimeters) 50.426 cm (centimeters) 19.8528 in (inches) 1.6544 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 384.08 mm (millimeters) 38.408 cm (centimeters) 15.1213 in (inches) 1.2601 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 178.81 mm (millimeters) 17.881 cm (centimeters) 7.0398 in (inches) 0.5866 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 2.89 kg (kilograms) 6.37 lbs (pounds) |
| Qutu çəkisi | 4.4 kg (kilograms) 9.7 lbs (pounds) |
| Stend eni | 240.42 mm (millimeters) 24.042 cm (centimeters) 9.4654 in (inches) 0.7888 ft (feet) |
| Stend hündürlüyü | 173.93 mm (millimeters) 17.393 cm (centimeters) 6.8476 in (inches) 0.5706 ft (feet) |
| Stend dərinliyi | 178.81 mm (millimeters) 17.881 cm (centimeters) 7.0398 in (inches) 0.5866 ft (feet) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 21 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x D-sub |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 1.4 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Dell ComfortView Flicker-free technology |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | TUV RoHS |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | HDMI cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Security lock slot |