Ekran: 21.45 in, IPS, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 56 Hz - 76 Hz
sRGB: 99 %
Ölçülər: 487.26 x 289.99 x 52.15 mm
Çəki: 2.82 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Dell |
| Model | P2222H |
| Model ili | 2021 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 21.45 in (inches) |
| Diaqonal | 546.1 mm (millimeters) 54.61 cm (centimeters) 21.5 in (inches) 1.7917 ft (feet) |
| En | 476.06 mm (millimeters) 47.606 cm (centimeters) 18.7425 in (inches) 1.5619 ft (feet) |
| Hündürlük | 267.79 mm (millimeters) 26.779 cm (centimeters) 10.5429 in (inches) 0.8786 ft (feet) |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel addımı | 0.248 mm (millimeters) 0.0248 cm (centimeters) 0.0098 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 102 ppi (pixels per inch) 40 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 90.22 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| Parlaqlıq | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 5 ms (fast) Response time - 8 ms (normal) Pixel pitch - 0.249 mm x 0.241 mm |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 56 Hz - 76 Hz (hertz) |
| 1920 x 1080 @ 60 Hz |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 1.5 A (amperes) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.2 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 11.34 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 11.8 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 46 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 36.14 kWh (kilowatt-hours) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 487.26 mm (millimeters) 48.726 cm (centimeters) 19.1835 in (inches) 1.5986 ft (feet) |
| Hündürlük | 289.99 mm (millimeters) 28.999 cm (centimeters) 11.4169 in (inches) 0.9514 ft (feet) |
| Dərinlik | 52.15 mm (millimeters) 5.215 cm (centimeters) 2.0531 in (inches) 0.1711 ft (feet) |
| Çəki | 2.82 kg (kilograms) 6.22 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 487.26 mm (millimeters) 48.726 cm (centimeters) 19.1835 in (inches) 1.5986 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 364 mm (millimeters) 36.4 cm (centimeters) 14.3307 in (inches) 1.1942 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 179.57 mm (millimeters) 17.957 cm (centimeters) 7.0697 in (inches) 0.5891 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 4.83 kg (kilograms) 10.65 lbs (pounds) |
| Qutu çəkisi | 6.37 kg (kilograms) 14.04 lbs (pounds) |
| Stend eni | 245 mm (millimeters) 24.5 cm (centimeters) 9.6457 in (inches) 0.8038 ft (feet) |
| Stend hündürlüyü | 364 mm (millimeters) 36.4 cm (centimeters) 14.3307 in (inches) 1.1942 ft (feet) |
| Stend dərinliyi | 179.57 mm (millimeters) 17.957 cm (centimeters) 7.0697 in (inches) 0.5891 ft (feet) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 90 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 45 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 45 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 21 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-B; upstream) 4 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; downstream) 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x D-sub |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 1.4 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | ComfortView Plus Dell Display Manager Flicker-free technology Low Blue Light |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | BFR/PVC free monitor Energy Star EPEAT Gold RoHS TCO Edge Certified Displays TUV Rheinland Flicker-free Certified TUV Rheinland Low Blue Light Certified |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable (Brazil) D-sub cable (Japan) USB 3.0 cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Security lock slot |