Ekran: 25 in, AH-IPS, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 2000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 56 Hz - 76 Hz
sRGB: 99 %,
Adobe RGB: 65 %
Ölçülər: 567.6 x 331.5 x 49.2 mm
Çəki: 3.44 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Dell |
| Seriya | UltraSharp |
| Model | UltraSharp U2518D |
| Model ili | 2017 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 25 in (inches) |
| Diaqonal | 634.4 mm (millimeters) 63.44 cm (centimeters) 24.9764 in (inches) 2.0814 ft (feet) |
| En | 552.96 mm (millimeters) 55.296 cm (centimeters) 21.7701 in (inches) 1.8142 ft (feet) |
| Hündürlük | 311.04 mm (millimeters) 31.104 cm (centimeters) 12.2457 in (inches) 1.0205 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | LG Display |
| Panel modeli | LM250WQ3-SSA1 |
| Panel növü | AH-IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel addımı | 0.216 mm (millimeters) 0.0216 cm (centimeters) 0.0085 in (inches) 0.0007 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 117 ppi (pixels per inch) 46 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 91.41 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 65 % (percent) |
| DCI P3 | 79.3 % (percent) |
| Parlaqlıq | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 2000000 : 1 |
| HDR | HDR10 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (analoq) | 30 kHz - 88 kHz (kilohertz) |
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 144 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 56 Hz - 76 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 1.6 A (amperes) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 23.81 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 28 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 110 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 567.6 mm (millimeters) 56.76 cm (centimeters) 22.3465 in (inches) 1.8622 ft (feet) |
| Hündürlük | 331.5 mm (millimeters) 33.15 cm (centimeters) 13.0512 in (inches) 1.0876 ft (feet) |
| Dərinlik | 49.2 mm (millimeters) 4.92 cm (centimeters) 1.937 in (inches) 0.1614 ft (feet) |
| Çəki | 3.44 kg (kilograms) 7.58 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 567.6 mm (millimeters) 56.76 cm (centimeters) 22.3465 in (inches) 1.8622 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 397.2 mm (millimeters) 39.72 cm (centimeters) 15.6378 in (inches) 1.3031 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 200.1 mm (millimeters) 20.01 cm (centimeters) 7.878 in (inches) 0.6565 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 6.24 kg (kilograms) 13.76 lbs (pounds) |
| Rənglər | Silver |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 90 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 45 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 45 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 21 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (upstream) 2 x USB 3.0 (downstream) 2 x USB 3.0 (charger - 5V/2.0A) 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 (Output MST) 1 x DisplayPort 1.2 (Input mini) 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Flicker-free technology Low Blue Light |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR Epeat Gold RoHS Compliant TCO Certified Displays |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 35 °C (degrees Celsius) 32 °F - 95 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable - mini-DP to DP Factory calibration report USB 3.0 upstream cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot Security lock slot |