Ekran: 27 in, VA, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 350 cd/m²
Statik kontrast: 4000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 170 Hz
Ölçülər: 610.5 x 362.5 x 84.3 mm
Çəki: 3.38 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Cooler Master |
| Model | GM27-CQS |
| Modelin alternativ adı | CMI-GM27-CQS |
| Model ili | 2023 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 27 in (inches) |
| Diaqonal | 684.66 mm (millimeters) 68.466 cm (centimeters) 26.9551 in (inches) 2.2463 ft (feet) |
| En | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Hündürlük | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Əyrilik radiusu | 1500 mm (millimeters) 150 cm (centimeters) 59.0551 in (inches) 4.9213 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | HKC |
| Panel modeli | PN270EU02-1 |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel addımı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 90.51 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| DCI P3 | 90 % (percent) |
| Parlaqlıq | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 4000 : 1 |
| HDR | HDR10 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 0.5 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 170 Hz (hertz) |
| Native - 165 Hz Overclock - 170 Hz |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 18 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 610.5 mm (millimeters) 61.05 cm (centimeters) 24.0354 in (inches) 2.003 ft (feet) |
| Hündürlük | 362.5 mm (millimeters) 36.25 cm (centimeters) 14.2717 in (inches) 1.1893 ft (feet) |
| Dərinlik | 84.3 mm (millimeters) 8.43 cm (centimeters) 3.3189 in (inches) 0.2766 ft (feet) |
| Çəki | 3.38 kg (kilograms) 7.45 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 610.5 mm (millimeters) 61.05 cm (centimeters) 24.0354 in (inches) 2.003 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 430 mm (millimeters) 43 cm (centimeters) 16.9291 in (inches) 1.4108 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 273.7 mm (millimeters) 27.37 cm (centimeters) 10.7756 in (inches) 0.898 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 5.02 kg (kilograms) 11.07 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 775 mm (millimeters) 77.5 cm (centimeters) 30.5118 in (inches) 2.5427 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 500 mm (millimeters) 50 cm (centimeters) 19.685 in (inches) 1.6404 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 144 mm (millimeters) 14.4 cm (centimeters) 5.6693 in (inches) 0.4724 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 7.2 kg (kilograms) 15.87 lbs (pounds) |
| Stend dərinliyi | 273.7 mm (millimeters) 27.37 cm (centimeters) 10.7756 in (inches) 0.898 ft (feet) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 15 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 15 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | 6-axis color adjustment Adaptive-Sync technology AMD FreeSync Premium Black Stabilizer Crosshair Flicker-free technology FPS Counter Dynamic Overdrive Low Blue Light Multi HDR Mode NVIDIA G-Sync Compatible Timer Wide Color Gamut |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 85 % (percent) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable (optional) HDMI cable (optional) |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |