Ekran: 27 in, VA, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 350 cd/m²
Statik kontrast: 4000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 170 Hz
Boyutlar: 610.5 x 362.5 x 84.3 mm
Ağırlık: 3.38 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Cooler Master |
| Model | GM27-CQS |
| Model takma adı | CMI-GM27-CQS |
| Model yılı | 2023 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 27 in (inches) |
| Diyagonal | 684.66 mm (millimeters) 68.466 cm (centimeters) 26.9551 in (inches) 2.2463 ft (feet) |
| Genişlik | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Yükseklik | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Kavis yarıçapı | 1500 mm (millimeters) 150 cm (centimeters) 59.0551 in (inches) 4.9213 ft (feet) |
| Panel üreticisi | HKC |
| Panel modeli | PN270EU02-1 |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel aralığı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 90.51 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| DCI P3 | 90 % (percent) |
| Parlaklık | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 4000 : 1 |
| HDR | HDR10 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 0.5 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 170 Hz (hertz) |
| Native - 165 Hz Overclock - 170 Hz |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 18 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 610.5 mm (millimeters) 61.05 cm (centimeters) 24.0354 in (inches) 2.003 ft (feet) |
| Yükseklik | 362.5 mm (millimeters) 36.25 cm (centimeters) 14.2717 in (inches) 1.1893 ft (feet) |
| Derinlik | 84.3 mm (millimeters) 8.43 cm (centimeters) 3.3189 in (inches) 0.2766 ft (feet) |
| Ağırlık | 3.38 kg (kilograms) 7.45 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 610.5 mm (millimeters) 61.05 cm (centimeters) 24.0354 in (inches) 2.003 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 430 mm (millimeters) 43 cm (centimeters) 16.9291 in (inches) 1.4108 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 273.7 mm (millimeters) 27.37 cm (centimeters) 10.7756 in (inches) 0.898 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 5.02 kg (kilograms) 11.07 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 775 mm (millimeters) 77.5 cm (centimeters) 30.5118 in (inches) 2.5427 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 500 mm (millimeters) 50 cm (centimeters) 19.685 in (inches) 1.6404 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 144 mm (millimeters) 14.4 cm (centimeters) 5.6693 in (inches) 0.4724 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 7.2 kg (kilograms) 15.87 lbs (pounds) |
| Stand derinliği | 273.7 mm (millimeters) 27.37 cm (centimeters) 10.7756 in (inches) 0.898 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 15 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 15 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | 6-axis color adjustment Adaptive-Sync technology AMD FreeSync Premium Black Stabilizer Crosshair Flicker-free technology FPS Counter Dynamic Overdrive Low Blue Light Multi HDR Mode NVIDIA G-Sync Compatible Timer Wide Color Gamut |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 85 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable (optional) HDMI cable (optional) |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |