Ekran: 27 in, IPS, W-LED, 5120 x 2880 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 450 cd/m²
Statik kontrast: 2000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 70 Hz
Ölçülər: 614 x 358 x 76.44 mm
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | BenQ |
| Model | MA270S |
| Model ili | 2026 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 27 in (inches) |
| Diaqonal | 684 mm (millimeters) 68.4 cm (centimeters) 26.9291 in (inches) 2.2441 ft (feet) |
| En | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Hündürlük | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 5120 x 2880 pixels |
| Piksel addımı | 0.117 mm (millimeters) 0.0117 cm (centimeters) 0.0046 in (inches) 0.0004 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 218 ppi (pixels per inch) 85 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 91.12 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| DCI P3 | 99 % (percent) |
| Parlaqlıq | 450 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 2000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Örtük | Glossy |
| Nano Gloss Panel |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 70 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 614 mm (millimeters) 61.4 cm (centimeters) 24.1732 in (inches) 2.0144 ft (feet) |
| Hündürlük | 358 mm (millimeters) 35.8 cm (centimeters) 14.0945 in (inches) 1.1745 ft (feet) |
| Dərinlik | 76.44 mm (millimeters) 7.644 cm (centimeters) 3.0094 in (inches) 0.2508 ft (feet) |
| Stendlə en | 614 mm (millimeters) 61.4 cm (centimeters) 24.1732 in (inches) 2.0144 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 429.91 mm (millimeters) 42.991 cm (centimeters) 16.9256 in (inches) 1.4105 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 220.2 mm (millimeters) 22.02 cm (centimeters) 8.6693 in (inches) 0.7224 ft (feet) |
| Stend eni | 273.96 mm (millimeters) 27.396 cm (centimeters) 10.7858 in (inches) 0.8988 ft (feet) |
| Stend dərinliyi | 220.2 mm (millimeters) 22.02 cm (centimeters) 8.6693 in (inches) 0.7224 ft (feet) |
| Rənglər | Silver |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 90 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 15 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 15 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 3 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 2; 10 Gbps; upstream; 35W) 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 2; 10 Gbps; downstream; 15W) 2 x USB 3.2 (Type-A; Gen 2; 10 Gbps; downstream; 7.5W) 2 x HDMI 2.0 1 x Thunderbolt 4.0 (out; Type-C; 40 Gbps; 15W) 1 x Thunderbolt 4.0 (in; Type-C; 40 Gbps; 96W; DP Alt Mode) 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 Daisy Chaining |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | AMA (Advanced Motion Accelerator) AMD FreeSync technology Auto Pivot Colors Tonal Control for Mac Devices Color Weakness Display Pilot 2 DualView Plus ePaper Flicker-free technology Light Sensor Low Blue Light MacBook Control Picture-by-Picture Smart KVM Visual Optimizer |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | HDMI cable Thunderbolt 4 cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |