Ekran: 31.5 in, IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 60 Hz
sRGB: 100 %
Ölçülər: 714.5 x 443.86 x 75.72 mm
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | BenQ |
| Model | PV3200U |
| Model ili | 2025 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 31.5 in (inches) |
| Diaqonal | 801 mm (millimeters) 80.1 cm (centimeters) 31.5354 in (inches) 2.628 ft (feet) |
| En | 697.31 mm (millimeters) 69.731 cm (centimeters) 27.4531 in (inches) 2.2878 ft (feet) |
| Hündürlük | 392.23 mm (millimeters) 39.223 cm (centimeters) 15.4421 in (inches) 1.2868 ft (feet) |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel addımı | 0.182 mm (millimeters) 0.0182 cm (centimeters) 0.0071 in (inches) 0.0006 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 140 ppi (pixels per inch) 55 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 86.24 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| DCI P3 | 95 % (percent) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Örtük | Anti-glare/Matte |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 60 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 260 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 714.5 mm (millimeters) 71.45 cm (centimeters) 28.1299 in (inches) 2.3442 ft (feet) |
| Hündürlük | 443.86 mm (millimeters) 44.386 cm (centimeters) 17.4748 in (inches) 1.4562 ft (feet) |
| Dərinlik | 75.72 mm (millimeters) 7.572 cm (centimeters) 2.9811 in (inches) 0.2484 ft (feet) |
| Stendlə en | 714.5 mm (millimeters) 71.45 cm (centimeters) 28.1299 in (inches) 2.3442 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 480.22 mm (millimeters) 48.022 cm (centimeters) 18.9063 in (inches) 1.5755 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 210.46 mm (millimeters) 21.046 cm (centimeters) 8.2858 in (inches) 0.6905 ft (feet) |
| Stend eni | 273.96 mm (millimeters) 27.396 cm (centimeters) 10.7858 in (inches) 0.8988 ft (feet) |
| Stend dərinliyi | 210.46 mm (millimeters) 21.046 cm (centimeters) 8.2858 in (inches) 0.6905 ft (feet) |
| Rənglər | Black and Silver |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 115 mm (millimeters) 11.5 cm (centimeters) 4.5276 in (inches) 0.3773 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 15 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 15 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 2 W (watts) |
| Subvufer | 1 x 5 W (watts) |
| 2.1 CH Studio Mode |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-C; upstream; 65W; DP Alt Mode) 1 x USB 3.2 (Type-C; downstream; 1.5W) 3 x USB 3.2 (Type-A; downstream; 1.5W) 3 x HDMI 2.0 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 Hotkey Puck G3 socket |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | 5-way controller AMA (Advanced Motion Accelerator) AQColor technology CalMAN Verified Color Modes - DCI-P3 / Display P3 / M-book / sRGB / Rec. 709 / HDR / User 1 / User 2 Colors Tonal Control for Mac Devices Display Pilot 2 Display ColorTalk Display Quickit DualView - two color settings on the same image Flicker-free technology ICCsync iDevice Color Sync (iPad / iPhone) iKeyboard Control (Integrated MacBook Controls) Low Blue Light M-book Mode (Mac Device Color Matching) Picture-by-Picture Picture-in-Picture Wireless Hotkey Puck |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR EPEAT Silver TCO Certified TÜV Rheinland Flicker-free Certified TÜV Rheinland Low Blue Light Certified |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | Cable holder USB Type-C cable Wireless Hotkey Puck G3 |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |