Ekran: 32 in, IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 60 Hz
Ölçülər: 714.5 x 443.9 x 67.8 mm
Çəki: 6 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | BenQ |
| Model | EW3290U |
| Model ili | 2024 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 32 in (inches) |
| Diaqonal | 812.87 mm (millimeters) 81.287 cm (centimeters) 32.0028 in (inches) 2.6669 ft (feet) |
| En | 708.48 mm (millimeters) 70.848 cm (centimeters) 27.8929 in (inches) 2.3244 ft (feet) |
| Hündürlük | 398.52 mm (millimeters) 39.852 cm (centimeters) 15.6898 in (inches) 1.3075 ft (feet) |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel addımı | 0.182 mm (millimeters) 0.0182 cm (centimeters) 0.0072 in (inches) 0.0006 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 137 ppi (pixels per inch) 54 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 89.02 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| DCI P3 | 98 % (percent) |
| Parlaqlıq | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Pik parlaqlıq | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 HDR10 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 60 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 90 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 29 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 180 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 714.5 mm (millimeters) 71.45 cm (centimeters) 28.1299 in (inches) 2.3442 ft (feet) |
| Hündürlük | 443.9 mm (millimeters) 44.39 cm (centimeters) 17.4764 in (inches) 1.4564 ft (feet) |
| Dərinlik | 67.8 mm (millimeters) 6.78 cm (centimeters) 2.6693 in (inches) 0.2224 ft (feet) |
| Çəki | 6 kg (kilograms) 13.23 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 714.5 mm (millimeters) 71.45 cm (centimeters) 28.1299 in (inches) 2.3442 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 483.3 mm (millimeters) 48.33 cm (centimeters) 19.0276 in (inches) 1.5856 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 211.2 mm (millimeters) 21.12 cm (centimeters) 8.315 in (inches) 0.6929 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 8.1 kg (kilograms) 17.86 lbs (pounds) |
| Stend eni | 241.76 mm (millimeters) 24.176 cm (centimeters) 9.5181 in (inches) 0.7932 ft (feet) |
| Stend dərinliyi | 211.2 mm (millimeters) 21.12 cm (centimeters) 8.315 in (inches) 0.6929 ft (feet) |
| Rənglər | White |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 110 mm (millimeters) 11 cm (centimeters) 4.3307 in (inches) 0.3609 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 20 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 20 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 2 W (watts) |
| Subvufer | 1 x 5 W (watts) |
| 2.1 CH 6 Audio Scenarios Scenario Hotkey TrueSound by treVolo Front-firing speakers |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 1; 5 Gbps; upstream; 65W; DP Alt Mode) 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 1; 5 Gbps; downstream; 7.5W) 3 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; 5 Gbps; downstream; 7.5W) 3 x HDMI 2.0 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | AI Contrast AI Picture Optimization Technology AMA (Advanced Motion Accelerator) Brightness Intelligence Plus Gen2 (B.I.+ Gen2) Color Weakness Mode Display Pilot 2 Display Quickit ePaper Flicker-free technology HDRi Low Blue Light Plus |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | EPEAT Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Flicker-free Certified TÜV Rheinland Low Blue Light Certified (Hardware Solution) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | HDMI cable Remote Control USB Type-C cable USB Type-C to Type-A cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |