Ekran: 31.5 in, IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 400 cd/m²
Statik kontrast: 2000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 60 Hz
sRGB: 99 %
Ölçülər: 714.6 x 425 x 88.6 mm
Çəki: 7.3 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | BenQ |
| Model | RD320UA |
| Model ili | 2024 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 31.5 in (inches) |
| Diaqonal | 801 mm (millimeters) 80.1 cm (centimeters) 31.5354 in (inches) 2.628 ft (feet) |
| En | 698.4 mm (millimeters) 69.84 cm (centimeters) 27.4961 in (inches) 2.2913 ft (feet) |
| Hündürlük | 392.85 mm (millimeters) 39.285 cm (centimeters) 15.4665 in (inches) 1.2889 ft (feet) |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel addımı | 0.182 mm (millimeters) 0.0182 cm (centimeters) 0.0071 in (inches) 0.0006 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 139 ppi (pixels per inch) 54 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 90.34 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| DCI P3 | 98 % (percent) |
| Parlaqlıq | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 2000 : 1 |
| HDR | HDR10 DisplayHDR 400 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| Nano Matte Panel |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 60 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 30 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 220 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 714.6 mm (millimeters) 71.46 cm (centimeters) 28.1339 in (inches) 2.3445 ft (feet) |
| Hündürlük | 425 mm (millimeters) 42.5 cm (centimeters) 16.7323 in (inches) 1.3944 ft (feet) |
| Dərinlik | 88.6 mm (millimeters) 8.86 cm (centimeters) 3.4882 in (inches) 0.2907 ft (feet) |
| Çəki | 7.3 kg (kilograms) 16.09 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 714.6 mm (millimeters) 71.46 cm (centimeters) 28.1339 in (inches) 2.3445 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 471 mm (millimeters) 47.1 cm (centimeters) 18.5433 in (inches) 1.5453 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 477.6 mm (millimeters) 47.76 cm (centimeters) 18.8031 in (inches) 1.5669 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 11 kg (kilograms) 24.25 lbs (pounds) |
| Stend dərinliyi | 477.6 mm (millimeters) 47.76 cm (centimeters) 18.8031 in (inches) 1.5669 ft (feet) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 275 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 275 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 30 ° (degrees) |
| Ergonomic Arm |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 3 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 1; 5 Gbps; upstream; 90W; DP Alt Mode) 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 1; 5 Gbps; MST; data transfer; 7.5W) 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 1; 5 Gbps; downstream; 4.5W) 1 x USB 3.2 (Type-B; Gen 1; 5 Gbps; upstream) 2 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; 5 Gbps; downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 1.4 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | AMA (Advanced Motion Accelerator) Auto Pivot Brightness Intelligence Gen 2 (B.I. Gen 2) Coding HotKey Coding Mode Color Weakness Mode Daisy Chaining Display Pilot 2 (Shortcuts / Desktop Partition / Application Mode / Software Dimming / Circadian Mode) DualView Plus ePaper Eye-Care Eye Reminder Flicker-free technology KVM Switch Low Blue Light Plus MoonHalo Night Hours Protection Picture-by-Picture Picture-in-Picture Roximity Sensor / Light Sensor |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | Energy Star 8.0 EPEAT Bronze EyeSafe Certified 2.0 Eye Comfort 2.0 TCO Certified 9.0 TÜV Rheinland Flicker-free Certified TÜV Rheinland Low Blue Light Certified (Hardware Solution) |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 5 °C - 35 °C (degrees Celsius) 41 °F - 95 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 85 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | HDMI cable USB Type-B cable USB Type-C cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |