Ekran: 34 in, IPS, W-LED, 3440 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 60 Hz
sRGB: 100 %
Ölçülər: 825.8 x 371.5 x 87.4 mm
Çəki: 6.9 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | BenQ |
| Model | PD3420Q |
| Model ili | 2019 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 34 in (inches) |
| Diaqonal | 863.6 mm (millimeters) 86.36 cm (centimeters) 34 in (inches) 2.8333 ft (feet) |
| En | 799.8 mm (millimeters) 79.98 cm (centimeters) 31.4882 in (inches) 2.624 ft (feet) |
| Hündürlük | 334.8 mm (millimeters) 33.48 cm (centimeters) 13.1811 in (inches) 1.0984 ft (feet) |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 2.389:1 |
| İcazə | 3440 x 1440 pixels |
| Piksel addımı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 109 ppi (pixels per inch) 43 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 87.28 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| DCI P3 | 98 % (percent) |
| Parlaqlıq | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Pik parlaqlıq | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 60 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 50 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 185 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 825.8 mm (millimeters) 82.58 cm (centimeters) 32.5118 in (inches) 2.7093 ft (feet) |
| Hündürlük | 371.5 mm (millimeters) 37.15 cm (centimeters) 14.626 in (inches) 1.2188 ft (feet) |
| Dərinlik | 87.4 mm (millimeters) 8.74 cm (centimeters) 3.4409 in (inches) 0.2867 ft (feet) |
| Çəki | 6.9 kg (kilograms) 15.21 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 825.8 mm (millimeters) 82.58 cm (centimeters) 32.5118 in (inches) 2.7093 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 445.35 mm (millimeters) 44.535 cm (centimeters) 17.5335 in (inches) 1.4611 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 244.34 mm (millimeters) 24.434 cm (centimeters) 9.6197 in (inches) 0.8016 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 9.3 kg (kilograms) 20.5 lbs (pounds) |
| Rənglər | Gray |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 30 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 30 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 2.5 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB (Type-C; DisplayPort 1.4; 65W) 1 x USB 3.1 (downstream; upstream) 3 x USB 3.1 (downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Animation Mode CAD/CAM mode Darkroom mode DualView Flicker-free Technology HDR Mode Hotkey Puck G2 KVM Switch Low Blue Light Picture-by-Picture Picture-in-Picture |