Ekran: 32 in, AMVA, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 300 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1,
Dinamik kontrast: 20000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 50 Hz - 76 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 78 %,
NTSC: 79 %
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | BenQ |
| Model | BL3200PT |
| Model ili | 2014 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 32 in (inches) |
| Diaqonal | 812.8 mm (millimeters) 81.28 cm (centimeters) 32 in (inches) 2.6667 ft (feet) |
| En | 708.4 mm (millimeters) 70.84 cm (centimeters) 27.8898 in (inches) 2.3241 ft (feet) |
| Hündürlük | 398.4 mm (millimeters) 39.84 cm (centimeters) 15.685 in (inches) 1.3071 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | AU Optronics |
| Panel modeli | M320DVN01.0 |
| Panel növü | AMVA |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel addımı | 0.276 mm (millimeters) 0.0276 cm (centimeters) 0.0109 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 91 ppi (pixels per inch) 36 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 87.26 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 78 % (percent) |
| NTSC (1953) | 79 % (percent) |
| Parlaqlıq | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 20000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 12 ms (milliseconds) 0.0120 s (seconds) |
| Maksimum cavab müddəti | 15 ms (milliseconds) 0.0150 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 23 ms (milliseconds) 0.0230 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 50 Hz - 76 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 42 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 52 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 97 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 740.28 mm (millimeters) 74.028 cm (centimeters) 29.1449 in (inches) 2.4287 ft (feet) |
| Hündürlük | 436.88 mm (millimeters) 43.688 cm (centimeters) 17.2 in (inches) 1.4333 ft (feet) |
| Stendlə en | 740.28 mm (millimeters) 74.028 cm (centimeters) 29.1449 in (inches) 2.4287 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 490.16 mm (millimeters) 49.016 cm (centimeters) 19.2976 in (inches) 1.6081 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 232.48 mm (millimeters) 23.248 cm (centimeters) 9.1528 in (inches) 0.7627 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 13 kg (kilograms) 28.66 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 45 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 45 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 5 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB (mini) 2 x USB 2.0 (downstream) 1 x USB 3.0 (upstream) 1 x USB 3.0 (downstream) 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x DVI-D Dual Link 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x SD Memory Card Slot |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | AMA (Advanced Motion Accelerator) Animation mode CAD/CAM mode Display Pilot Flicker-free technology Light sensor Low Blue Light OSD controler Senseye 3 |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR 6.0 |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable DVI cable HDMI cable USB 3.0 cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |