Ekran: 32 in, AMVA, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 300 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1,
Dinamik kontrast: 20000000 : 1
Yenileme hızı: 50 Hz - 76 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 78 %,
NTSC: 79 %
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | BenQ |
| Model | BL3200PT |
| Model yılı | 2014 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 32 in (inches) |
| Diyagonal | 812.8 mm (millimeters) 81.28 cm (centimeters) 32 in (inches) 2.6667 ft (feet) |
| Genişlik | 708.4 mm (millimeters) 70.84 cm (centimeters) 27.8898 in (inches) 2.3241 ft (feet) |
| Yükseklik | 398.4 mm (millimeters) 39.84 cm (centimeters) 15.685 in (inches) 1.3071 ft (feet) |
| Panel üreticisi | AU Optronics |
| Panel modeli | M320DVN01.0 |
| Panel tipi | AMVA |
| Panel bit derinliği | 10 bits |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel aralığı | 0.276 mm (millimeters) 0.0276 cm (centimeters) 0.0109 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 91 ppi (pixels per inch) 36 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 87.26 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 78 % (percent) |
| NTSC (1953) | 79 % (percent) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 20000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 12 ms (milliseconds) 0.0120 s (seconds) |
| Maksimum tepki süresi | 15 ms (milliseconds) 0.0150 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 23 ms (milliseconds) 0.0230 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz - 76 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 42 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 52 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 97 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 740.28 mm (millimeters) 74.028 cm (centimeters) 29.1449 in (inches) 2.4287 ft (feet) |
| Yükseklik | 436.88 mm (millimeters) 43.688 cm (centimeters) 17.2 in (inches) 1.4333 ft (feet) |
| Stand ile genişlik | 740.28 mm (millimeters) 74.028 cm (centimeters) 29.1449 in (inches) 2.4287 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 490.16 mm (millimeters) 49.016 cm (centimeters) 19.2976 in (inches) 1.6081 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 232.48 mm (millimeters) 23.248 cm (centimeters) 9.1528 in (inches) 0.7627 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 13 kg (kilograms) 28.66 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 45 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 45 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 5 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB (mini) 2 x USB 2.0 (downstream) 1 x USB 3.0 (upstream) 1 x USB 3.0 (downstream) 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x DVI-D Dual Link 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x SD Memory Card Slot |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMA (Advanced Motion Accelerator) Animation mode CAD/CAM mode Display Pilot Flicker-free technology Light sensor Low Blue Light OSD controler Senseye 3 |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR 6.0 |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable DVI cable HDMI cable USB 3.0 cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |