Ekran: 24 in, AH-IPS, W-LED, 1920 x 1200 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 300 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 20000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 50 Hz - 76 Hz
NTSC: 72 %
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | AOC |
| Model | I2460PXQU |
| Model ili | 2013 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 24 in (inches) |
| Diaqonal | 609.7 mm (millimeters) 60.97 cm (centimeters) 24.0039 in (inches) 2.0003 ft (feet) |
| En | 518.4 mm (millimeters) 51.84 cm (centimeters) 20.4094 in (inches) 1.7008 ft (feet) |
| Hündürlük | 324 mm (millimeters) 32.4 cm (centimeters) 12.7559 in (inches) 1.063 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | LG Display |
| Panel modeli | LM240WU8-SLD1 |
| Panel növü | AH-IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.6:1 16:10 |
| İcazə | 1920 x 1200 pixels |
| Piksel addımı | 0.27 mm (millimeters) 0.027 cm (centimeters) 0.0106 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 94 ppi (pixels per inch) 37 ppcm (pixels per centimeter) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaqlıq | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 20000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 50 Hz - 76 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 1.31 A (amperes) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.14 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.24 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 19 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 22 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| Stendlə en | 551.4 mm (millimeters) 55.14 cm (centimeters) 21.7087 in (inches) 1.8091 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 400.4 mm (millimeters) 40.04 cm (centimeters) 15.7638 in (inches) 1.3136 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 221 mm (millimeters) 22.1 cm (centimeters) 8.7008 in (inches) 0.7251 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 6.65 kg (kilograms) 14.66 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 165 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 165 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 6.5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 23 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 4 x USB 2.0 (downstream) 1 x USB 3.0 (upstream) 1 x HDMI 1.4 (MHL) 1 x DisplayPort 1.2 1 x DVI-D Dual Link 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio In 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Flicker-free technology |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | CE EAC ENERGY STAR 6.0 Epeat Gold RoHS TCO 6 TÜV/GS |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 85 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -25 °C - 55 °C (degrees Celsius) -13 °F - 131 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 93 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | Audio cable D-sub cable DVI-D cable HDMI cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |