Ekran: 32 in, AHVA IPS, Direct LED (Full-Array Local Dimming), 3840 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 29 Hz - 65 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 99.5 %
Ölçülər: 727 x 426 x 69 mm
Çəki: 11 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Asus |
| Seriya | ProArt |
| Model | PA32UC |
| Model ili | 2017 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 32 in (inches) |
| Diaqonal | 812.8 mm (millimeters) 81.28 cm (centimeters) 32 in (inches) 2.6667 ft (feet) |
| En | 708.48 mm (millimeters) 70.848 cm (centimeters) 27.8929 in (inches) 2.3244 ft (feet) |
| Hündürlük | 398.52 mm (millimeters) 39.852 cm (centimeters) 15.6898 in (inches) 1.3075 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | AU Optronics |
| Panel modeli | M320QAN01.3 |
| Panel növü | AHVA IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits |
| FRC | No |
| LUT | 14 bits |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel addımı | 0.185 mm (millimeters) 0.0185 cm (centimeters) 0.0073 in (inches) 0.0006 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 137 ppi (pixels per inch) 54 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 91.17 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | Direct LED (Full-Array Local Dimming) |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 99.5 % (percent) |
| DCI P3 | 95 % (percent) |
| Rec. 2020 | 85 % (percent) |
| Parlaqlıq | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Pik parlaqlıq | 1000 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| HDR | HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 12 ms (milliseconds) 0.0120 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 25 ms (milliseconds) 0.0250 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte |
| Local dimming - 384 zones |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 109 kHz - 142 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 29 Hz - 65 Hz (hertz) |
| DisplayPort; Thunderbolt 3 - 142 kHz; 40 - 60 Hz HDMI - 109 kHz - 142 kHz; 29 Hz - 65 Hz |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 56.84 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 727 mm (millimeters) 72.7 cm (centimeters) 28.622 in (inches) 2.3852 ft (feet) |
| Hündürlük | 426 mm (millimeters) 42.6 cm (centimeters) 16.7717 in (inches) 1.3976 ft (feet) |
| Dərinlik | 69 mm (millimeters) 6.9 cm (centimeters) 2.7165 in (inches) 0.2264 ft (feet) |
| Çəki | 11 kg (kilograms) 24.25 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 727 mm (millimeters) 72.7 cm (centimeters) 28.622 in (inches) 2.3852 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 470 mm (millimeters) 47 cm (centimeters) 18.5039 in (inches) 1.542 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 229 mm (millimeters) 22.9 cm (centimeters) 9.0157 in (inches) 0.7513 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 14 kg (kilograms) 30.86 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 913 mm (millimeters) 91.3 cm (centimeters) 35.9449 in (inches) 2.9954 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 521 mm (millimeters) 52.1 cm (centimeters) 20.5118 in (inches) 1.7093 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 365 mm (millimeters) 36.5 cm (centimeters) 14.3701 in (inches) 1.1975 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 16 kg (kilograms) 35.27 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black Gray |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 90 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 60 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 60 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 3 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (Type-C; upstream) 1 x USB 3.0 (Type-B; upstream) 2 x USB 3.0 (Type-A; downstream) 4 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x Thunderbolt 3.0 (Output) 1 x Thunderbolt 3.0 (Input) 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | 5-way OSD joystick 6-axis Color Adjustment Adaptive-Sync Technology Ambient Light Sensor Asus ProArt Hardware Calibration Color Accuracy Color Temperature Selection Flicker-free technology Gamma Adjustment Low Blue Light Motion Sync Multiple HDR Mode Picture-by-Picture Picture-in-Picture ProArt Palette ProArt Preset (10 modes) QuickFit SPLENDID Video Intelligence Technology |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | BSMI CB CCC CE CEL level 1 cTick CU ErP ENERGY STAR FCC Class B J-MOSS KCC PSE RCM RoHS TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light UHD Premium UL/cUL VCI WEEE WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 7) |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | Cable Clip Color pre-calibration report DisplayPort cable DisplayPort-to-miniDP cable HDMI cable Thunderbolt 3 cable USB 3.0 cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |