Ekran: 27 in, VA, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 400 cd/m²
Statik kontrast: 2500 : 1,
Dinamik kontrast: 80000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 170 Hz
sRGB: 124 %,
NTSC: 104 %
Ölçülər: 606.5 x 364.6 x 97.2 mm
Çəki: 4.1 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | AOC |
| Model | CQ27G3SE |
| Model ili | 2021 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 27 in (inches) |
| Diaqonal | 685.655 mm (millimeters) 68.5655 cm (centimeters) 26.9943 in (inches) 2.2495 ft (feet) |
| En | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Hündürlük | 335.66 mm (millimeters) 33.566 cm (centimeters) 13.215 in (inches) 1.1012 ft (feet) |
| Əyrilik radiusu | 1000 mm (millimeters) 100 cm (centimeters) 39.3701 in (inches) 3.2808 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel addımı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 90.58 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 124 % (percent) |
| NTSC (1953) | 104 % (percent) |
| DCI P3 | 95 % (percent) |
| Parlaqlıq | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 2500 : 1 |
| Dinamik kontrast | 80000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 250 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 170 Hz (hertz) |
| DisplayPort - 30 kHz - 250 kHz; 48 Hz - 170 Hz HDMI - 30 kHz - 230 kHz; 48 Hz - 144 Hz |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 46 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 606.5 mm (millimeters) 60.65 cm (centimeters) 23.878 in (inches) 1.9898 ft (feet) |
| Hündürlük | 364.6 mm (millimeters) 36.46 cm (centimeters) 14.3543 in (inches) 1.1962 ft (feet) |
| Dərinlik | 97.2 mm (millimeters) 9.72 cm (centimeters) 3.8268 in (inches) 0.3189 ft (feet) |
| Çəki | 4.1 kg (kilograms) 9.04 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 606.5 mm (millimeters) 60.65 cm (centimeters) 23.878 in (inches) 1.9898 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 388.4 mm (millimeters) 38.84 cm (centimeters) 15.2913 in (inches) 1.2743 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 258.8 mm (millimeters) 25.88 cm (centimeters) 10.189 in (inches) 0.8491 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 5.4 kg (kilograms) 11.9 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 742 mm (millimeters) 74.2 cm (centimeters) 29.2126 in (inches) 2.4344 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 520 mm (millimeters) 52 cm (centimeters) 20.4724 in (inches) 1.706 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 223 mm (millimeters) 22.3 cm (centimeters) 8.7795 in (inches) 0.7316 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 8.1 kg (kilograms) 17.86 lbs (pounds) |
| Stend dərinliyi | 258.8 mm (millimeters) 25.88 cm (centimeters) 10.189 in (inches) 0.8491 ft (feet) |
| Rənglər | Black and Red |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 40 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 40 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 23 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | 3-sided frameless design Adaptive-Sync technology AMD FreeSync Premium AOC G-Menu AOC Game Color AOC Shadow Control Flicker-free technology Frame counter Game Modes Low Blue Light Low Input Lag MBR low motion blur technology |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | CCC CE CEL CH RoHS cTUVus FCC ISO9241-307 Win 10 |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 85 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 3657.6 m (meters) 12000 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable |