Ekran: 27 in, VA, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 400 cd/m²
Statik kontrast: 2500 : 1,
Dinamik kontrast: 80000000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 170 Hz
sRGB: 124 %,
NTSC: 104 %
Boyutlar: 606.5 x 364.6 x 97.2 mm
Ağırlık: 4.1 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | AOC |
| Model | CQ27G3SE |
| Model yılı | 2021 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 27 in (inches) |
| Diyagonal | 685.655 mm (millimeters) 68.5655 cm (centimeters) 26.9943 in (inches) 2.2495 ft (feet) |
| Genişlik | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Yükseklik | 335.66 mm (millimeters) 33.566 cm (centimeters) 13.215 in (inches) 1.1012 ft (feet) |
| Kavis yarıçapı | 1000 mm (millimeters) 100 cm (centimeters) 39.3701 in (inches) 3.2808 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel aralığı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 90.58 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 124 % (percent) |
| NTSC (1953) | 104 % (percent) |
| DCI P3 | 95 % (percent) |
| Parlaklık | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 2500 : 1 |
| Dinamik kontrast | 80000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 250 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 170 Hz (hertz) |
| DisplayPort - 30 kHz - 250 kHz; 48 Hz - 170 Hz HDMI - 30 kHz - 230 kHz; 48 Hz - 144 Hz |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 46 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 606.5 mm (millimeters) 60.65 cm (centimeters) 23.878 in (inches) 1.9898 ft (feet) |
| Yükseklik | 364.6 mm (millimeters) 36.46 cm (centimeters) 14.3543 in (inches) 1.1962 ft (feet) |
| Derinlik | 97.2 mm (millimeters) 9.72 cm (centimeters) 3.8268 in (inches) 0.3189 ft (feet) |
| Ağırlık | 4.1 kg (kilograms) 9.04 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 606.5 mm (millimeters) 60.65 cm (centimeters) 23.878 in (inches) 1.9898 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 388.4 mm (millimeters) 38.84 cm (centimeters) 15.2913 in (inches) 1.2743 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 258.8 mm (millimeters) 25.88 cm (centimeters) 10.189 in (inches) 0.8491 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 5.4 kg (kilograms) 11.9 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 742 mm (millimeters) 74.2 cm (centimeters) 29.2126 in (inches) 2.4344 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 520 mm (millimeters) 52 cm (centimeters) 20.4724 in (inches) 1.706 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 223 mm (millimeters) 22.3 cm (centimeters) 8.7795 in (inches) 0.7316 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 8.1 kg (kilograms) 17.86 lbs (pounds) |
| Stand derinliği | 258.8 mm (millimeters) 25.88 cm (centimeters) 10.189 in (inches) 0.8491 ft (feet) |
| Renkler | Black and Red |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 40 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 40 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 23 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | 3-sided frameless design Adaptive-Sync technology AMD FreeSync Premium AOC G-Menu AOC Game Color AOC Shadow Control Flicker-free technology Frame counter Game Modes Low Blue Light Low Input Lag MBR low motion blur technology |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | CCC CE CEL CH RoHS cTUVus FCC ISO9241-307 Win 10 |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 85 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 3657.6 m (meters) 12000 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 90 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable |