Ekran: 34 in, VA, W-LED, 3440 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 300 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1,
Dinamik kontrast: 80000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 146 Hz
sRGB: 119 %,
Adobe RGB: 88 %,
NTSC: 100 %
Ölçülər: 808.34 x 367.5 x 102.9 mm
Çəki: 6.6 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | AOC |
| Model | CU34G2X |
| Modelin alternativ adı | CU34G2X/BK |
| Model ili | 2019 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 34 in (inches) |
| Diaqonal | 863.6 mm (millimeters) 86.36 cm (centimeters) 34 in (inches) 2.8333 ft (feet) |
| En | 797.184 mm (millimeters) 79.7184 cm (centimeters) 31.3852 in (inches) 2.6154 ft (feet) |
| Hündürlük | 333.72 mm (millimeters) 33.372 cm (centimeters) 13.1386 in (inches) 1.0949 ft (feet) |
| Əyrilik radiusu | 1500 mm (millimeters) 150 cm (centimeters) 59.0551 in (inches) 4.9213 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | Samsung TP Vision |
| Panel modeli | TPM340YP05 M01A (TP Vision) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 2.389:1 |
| İcazə | 3440 x 1440 pixels |
| Piksel addımı | 0.232 mm (millimeters) 0.0232 cm (centimeters) 0.0091 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 109 ppi (pixels per inch) 43 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 89.55 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 119 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 88 % (percent) |
| NTSC (1953) | 100 % (percent) |
| DCI P3 | 91 % (percent) |
| Parlaqlıq | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 80000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Giriş gecikməsi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 160 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 146 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 1.5 A (amperes) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 37 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 73 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 105 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji səmərəliliyi sinfi | C |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 808.34 mm (millimeters) 80.834 cm (centimeters) 31.8244 in (inches) 2.652 ft (feet) |
| Hündürlük | 367.5 mm (millimeters) 36.75 cm (centimeters) 14.4685 in (inches) 1.2057 ft (feet) |
| Dərinlik | 102.9 mm (millimeters) 10.29 cm (centimeters) 4.0512 in (inches) 0.3376 ft (feet) |
| Çəki | 6.6 kg (kilograms) 14.55 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 808.34 mm (millimeters) 80.834 cm (centimeters) 31.8244 in (inches) 2.652 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 398.16 mm (millimeters) 39.816 cm (centimeters) 15.6756 in (inches) 1.3063 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 132.37 mm (millimeters) 13.237 cm (centimeters) 5.2114 in (inches) 0.4343 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 8.1 kg (kilograms) 17.86 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 903 mm (millimeters) 90.3 cm (centimeters) 35.5512 in (inches) 2.9626 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 548 mm (millimeters) 54.8 cm (centimeters) 21.5748 in (inches) 1.7979 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 280 mm (millimeters) 28 cm (centimeters) 11.0236 in (inches) 0.9186 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 9.47 kg (kilograms) 20.88 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 30 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 30 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 3.5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 21.5 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (upstream) 4 x USB 3.2 (downstream) 2 x HDMI 2.0 2 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Adaptive-Sync Technology Flicker-free technology Low Blue Light Picture-by-Picture Picture-in-Picture |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 85 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 3657.6 m (meters) 12000 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable |