Ekran: 49.6 in, SVA, Edge LED, 3440 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 300 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 100 Hz
sRGB: 125 %,
Adobe RGB: 92 %
Boyutlar: 808.7 x 362.8 x 167 mm
Ağırlık: 6.3 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Panasonic |
| Seri | AS500 |
| Model | TX-50AS500 |
| Model takma adı | TX-50AS500B TX-50AS500E |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 49.6 in (inches) |
| Diyagonal | 1257 mm (millimeters) 125.7 cm (centimeters) 49.4882 in (inches) 4.124 ft (feet) |
| Genişlik | 1095.84 mm (millimeters) 109.584 cm (centimeters) 43.1433 in (inches) 3.5953 ft (feet) |
| Yükseklik | 334.8 mm (millimeters) 33.48 cm (centimeters) 13.1811 in (inches) 1.0984 ft (feet) |
| Kavis yarıçapı | 1500 mm (millimeters) 150 cm (centimeters) 59.0551 in (inches) 4.9213 ft (feet) |
| Panel üreticisi | Samsung |
| Panel tipi | SVA |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 2.389:1 |
| Çözünürlük | 3440 x 1440 pixels |
| Piksel aralığı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 79 ppi (pixels per inch) 31 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 125.05 % (percent) |
| Arka aydınlatma | Edge LED |
| sRGB | 125 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 92 % (percent) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 6 ms (milliseconds) 0.0060 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (2H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 152 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 100 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 65 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 180 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 808.7 mm (millimeters) 80.87 cm (centimeters) 31.8386 in (inches) 2.6532 ft (feet) |
| Yükseklik | 362.8 mm (millimeters) 36.28 cm (centimeters) 14.2835 in (inches) 1.1903 ft (feet) |
| Derinlik | 167 mm (millimeters) 16.7 cm (centimeters) 6.5748 in (inches) 0.5479 ft (feet) |
| Ağırlık | 6.3 kg (kilograms) 13.89 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 808.7 mm (millimeters) 80.87 cm (centimeters) 31.8386 in (inches) 2.6532 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 516 mm (millimeters) 51.6 cm (centimeters) 20.315 in (inches) 1.6929 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 309.4 mm (millimeters) 30.94 cm (centimeters) 12.1811 in (inches) 1.0151 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 7.7 kg (kilograms) 16.98 lbs (pounds) |
| Renkler | White Silver |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm 200 x 200 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 100 mm (millimeters) 10 cm (centimeters) 3.937 in (inches) 0.3281 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 2 ° (degrees) |
| Geri eğim | 34 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 7 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x USB 2.0 (downstream) 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 2 x Thunderbolt 3.0 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMD FreeSync technology Eco Saving Plus Eye Saver Mode Flicker-free technology Picture-by-Picture Picture-in-Picture |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR FCC Class B ISO9241-307 TÜV/Ergonomics |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 10 °C - 40 °C (degrees Celsius) 50 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 95 % (percent) |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |