Ekran: 23.8 in, VA, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 75 Hz
NTSC: 72 %
Boyutlar: 552.64 x 331.61 x 49.69 mm
Ağırlık: 3.18 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Dell |
| Model | SE2422H |
| Model takma adı | SE2422HX |
| Model yılı | 2021 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 23.8 in (inches) |
| Diyagonal | 604.5 mm (millimeters) 60.45 cm (centimeters) 23.7992 in (inches) 1.9833 ft (feet) |
| Genişlik | 527.04 mm (millimeters) 52.704 cm (centimeters) 20.7496 in (inches) 1.7291 ft (feet) |
| Yükseklik | 296.46 mm (millimeters) 29.646 cm (centimeters) 11.6717 in (inches) 0.9726 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.275 mm (millimeters) 0.0275 cm (centimeters) 0.0108 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 92 ppi (pixels per inch) 36 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 85.26 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 12 ms (milliseconds) 0.0120 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 5 ms (extreme) Response time - 8 ms (fast) Response time - 12 ms (typical) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 75 Hz (hertz) |
| D-sub - 1920 x 1080 @ 60 Hz HDMI - 1920 x 1080 @ 75 Hz |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik akımı (A) | 1.5 A (amperes) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 15.7 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 15.9 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 24 W (watts) |
| Güç tüketimi (yıllık) | 49.7 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji verimliliği sınıfı | E |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 552.64 mm (millimeters) 55.264 cm (centimeters) 21.7575 in (inches) 1.8131 ft (feet) |
| Yükseklik | 331.61 mm (millimeters) 33.161 cm (centimeters) 13.0555 in (inches) 1.088 ft (feet) |
| Derinlik | 49.69 mm (millimeters) 4.969 cm (centimeters) 1.9563 in (inches) 0.163 ft (feet) |
| Ağırlık | 3.18 kg (kilograms) 7.01 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 552.64 mm (millimeters) 55.264 cm (centimeters) 21.7575 in (inches) 1.8131 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 420.25 mm (millimeters) 42.025 cm (centimeters) 16.5453 in (inches) 1.3788 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 178.81 mm (millimeters) 17.881 cm (centimeters) 7.0398 in (inches) 0.5866 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 3.77 kg (kilograms) 8.31 lbs (pounds) |
| Kutu ağırlığı | 5.23 kg (kilograms) 11.53 lbs (pounds) |
| Stand genişliği | 240.42 mm (millimeters) 24.042 cm (centimeters) 9.4654 in (inches) 0.7888 ft (feet) |
| Stand yüksekliği | 173.93 mm (millimeters) 17.393 cm (centimeters) 6.8476 in (inches) 0.5706 ft (feet) |
| Stand derinliği | 178.81 mm (millimeters) 17.881 cm (centimeters) 7.0398 in (inches) 0.5866 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 21 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x D-sub |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 1.4 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Adaptive-Sync Technology AMD FreeSync technology Blue Light Filter Flicker-free technology |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR RoHS China Energy Label (CEL) WEEE ErP |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 90 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | HDMI cable (SE2422H) D-sub cable (SE2422HX) |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Security lock slot |