Ekran: 27 in, TN, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 160 ° / 170 °
Parlaklık: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenileme hızı: 30 Hz - 145 Hz
sRGB: 99 %,
NTSC: 72 %
Boyutlar: 612.5 x 362.5 x 55.6 mm
Ağırlık: 4.4 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Dell |
| Model | S2716DG |
| Model takma adı | S2716DGR |
| Model yılı | 2015 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 27 in (inches) |
| Diyagonal | 685.8 mm (millimeters) 68.58 cm (centimeters) 27 in (inches) 2.25 ft (feet) |
| Genişlik | 596.74 mm (millimeters) 59.674 cm (centimeters) 23.4937 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Yükseklik | 335.66 mm (millimeters) 33.566 cm (centimeters) 13.215 in (inches) 1.1012 ft (feet) |
| Panel üreticisi | AU Optronics |
| Panel modeli | M270DTN01.5 |
| Panel tipi | TN |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel aralığı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 90.21 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 160 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 170 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 1 ms (milliseconds) 0.0010 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 3 ms (milliseconds) 0.0030 s (seconds) |
| Maksimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 4.5 ms (milliseconds) 0.0045 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| CIE1976 - 83% CIE1931 - 72% |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 69.7 kHz - 250.6 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 30 Hz - 145 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik akımı (A) | 1.5 A (amperes) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 23 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 47 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 90 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 612.5 mm (millimeters) 61.25 cm (centimeters) 24.1142 in (inches) 2.0095 ft (feet) |
| Yükseklik | 362.5 mm (millimeters) 36.25 cm (centimeters) 14.2717 in (inches) 1.1893 ft (feet) |
| Derinlik | 55.6 mm (millimeters) 5.56 cm (centimeters) 2.189 in (inches) 0.1824 ft (feet) |
| Ağırlık | 4.4 kg (kilograms) 9.7 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 612.5 mm (millimeters) 61.25 cm (centimeters) 24.1142 in (inches) 2.0095 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 416.3 mm (millimeters) 41.63 cm (centimeters) 16.3898 in (inches) 1.3658 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 200.3 mm (millimeters) 20.03 cm (centimeters) 7.8858 in (inches) 0.6572 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 7.2 kg (kilograms) 15.87 lbs (pounds) |
| Kutu ağırlığı | 10.1 kg (kilograms) 22.27 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 90 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 45 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 45 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 21 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (upstream) 4 x USB 3.0 (downstream) 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Nvidia G-SYNC Technology |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | CECP ENERGY STAR 6 Epeat Silver RoHS compliant TCO Certified Displays |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 90 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12191 m (meters) 39996.7 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable USB 3.0 upstream cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Security lock slot |