Ekran: 19.5 in, IPS, W-LED, 1440 x 900 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 2000000 : 1
Yenileme hızı: 56 Hz - 76 Hz
NTSC: 72 %
Boyutlar: 455.2 x 299 x 46.5 mm
Ağırlık: 2.34 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Dell |
| Model | P2016 |
| Model yılı | 2015 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 19.5 in (inches) |
| Diyagonal | 494 mm (millimeters) 49.4 cm (centimeters) 19.4488 in (inches) 1.6207 ft (feet) |
| Genişlik | 418.608 mm (millimeters) 41.8608 cm (centimeters) 16.4806 in (inches) 1.3734 ft (feet) |
| Yükseklik | 262.35 mm (millimeters) 26.235 cm (centimeters) 10.3287 in (inches) 0.8607 ft (feet) |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.6:1 16:10 |
| Çözünürlük | 1440 x 900 pixels |
| Piksel aralığı | 0.291 mm (millimeters) 0.0291 cm (centimeters) 0.0114 in (inches) 0.001 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 87 ppi (pixels per inch) 34 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 80.69 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 2000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 6 ms (milliseconds) 0.0060 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| CIE1976 - 85% CIE1931 - 72% |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 56 Hz - 76 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik akımı (A) | 1.5 A (amperes) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 16 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 30 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 455.2 mm (millimeters) 45.52 cm (centimeters) 17.9213 in (inches) 1.4934 ft (feet) |
| Yükseklik | 299 mm (millimeters) 29.9 cm (centimeters) 11.7717 in (inches) 0.981 ft (feet) |
| Derinlik | 46.5 mm (millimeters) 4.65 cm (centimeters) 1.8307 in (inches) 0.1526 ft (feet) |
| Ağırlık | 2.34 kg (kilograms) 5.16 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 455.2 mm (millimeters) 45.52 cm (centimeters) 17.9213 in (inches) 1.4934 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 351 mm (millimeters) 35.1 cm (centimeters) 13.8189 in (inches) 1.1516 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 180 mm (millimeters) 18 cm (centimeters) 7.0866 in (inches) 0.5906 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 4.42 kg (kilograms) 9.74 lbs (pounds) |
| Kutu ağırlığı | 6.08 kg (kilograms) 13.4 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 45 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 45 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 21 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 (upstream) 2 x USB 2.0 (downstream) 1 x DisplayPort 1.2 1 x D-sub |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR 6.0 Epeat Gold RoHS Compliant TCO Certified Displays |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 90 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable USB 2.0 upstream cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Security lock slot |