Ekran: 29.77 in, H-IPS, CCFL, 2560 x 1600 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 370 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000 : 1
Yenileme hızı: 56 Hz - 86 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 99 %,
NTSC: 117 %
Boyutlar: 694.5 x 453.3 x 94.4 mm
Ağırlık: 9.3 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Dell |
| Seri | UltraSharp |
| Model | UltraSharp U3011 |
| Model yılı | 2010 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 29.77 in (inches) |
| Diyagonal | 756.2 mm (millimeters) 75.62 cm (centimeters) 29.7717 in (inches) 2.481 ft (feet) |
| Genişlik | 641.28 mm (millimeters) 64.128 cm (centimeters) 25.2472 in (inches) 2.1039 ft (feet) |
| Yükseklik | 400.8 mm (millimeters) 40.08 cm (centimeters) 15.7795 in (inches) 1.315 ft (feet) |
| Panel üreticisi | LG Display |
| Panel modeli | LM300WQ5-SLA1 |
| Panel tipi | H-IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.6:1 16:10 |
| Çözünürlük | 2560 x 1600 pixels |
| Piksel aralığı | 0.251 mm (millimeters) 0.0251 cm (centimeters) 0.0099 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 101 ppi (pixels per inch) 39 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 81.64 % (percent) |
| Arka aydınlatma | CCFL |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 99 % (percent) |
| NTSC (1953) | 117 % (percent) |
| Parlaklık | 370 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 7 ms (milliseconds) 0.0070 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 12 ms (milliseconds) 0.0120 s (seconds) |
| Maksimum tepki süresi | 17 ms (milliseconds) 0.0170 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 24 ms (milliseconds) 0.0240 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| CIE1976 - 117% |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (analog) | 30 kHz - 99 kHz (kilohertz) |
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 112.5 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (analog) | 56 Hz - 86 Hz (hertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 56 Hz - 86 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik akımı (A) | 2.5 A (amperes) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 2 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 85 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 110 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 250 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 694.5 mm (millimeters) 69.45 cm (centimeters) 27.3425 in (inches) 2.2785 ft (feet) |
| Yükseklik | 453.3 mm (millimeters) 45.33 cm (centimeters) 17.8465 in (inches) 1.4872 ft (feet) |
| Derinlik | 94.4 mm (millimeters) 9.44 cm (centimeters) 3.7165 in (inches) 0.3097 ft (feet) |
| Ağırlık | 9.3 kg (kilograms) 20.5 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 694.5 mm (millimeters) 69.45 cm (centimeters) 27.3425 in (inches) 2.2785 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 481.3 mm (millimeters) 48.13 cm (centimeters) 18.9488 in (inches) 1.5791 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 211.3 mm (millimeters) 21.13 cm (centimeters) 8.3189 in (inches) 0.6932 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 14.46 kg (kilograms) 31.88 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 90 mm (millimeters) 9 cm (centimeters) 3.5433 in (inches) 0.2953 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 30 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 30 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 3 ° (degrees) |
| Geri eğim | 19 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 (upstream) 4 x USB 2.0 (downstream) 2 x HDMI 1.3 1 x DisplayPort 1.2 2 x DVI-D Dual Link 1 x D-sub 1 x AV Component In (YPbPr + L/R) 1 x 3.5 mm Audio In 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR 5.0 Epeat Silver |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 5 °C - 35 °C (degrees Celsius) 41 °F - 95 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 3657.6 m (meters) 12000 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 90 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | D-sub cable DisplayPort cable DVI-D cable Factory calibration report USB 2.0 upstream cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | 7 in 1 media card reader Anti-theft stand lock slot - Kensington |