Ekran: 21.45 in, VA, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 4000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 100 Hz
sRGB: 105 %,
Adobe RGB: 73 %
Boyutlar: 492.9 x 283.2 x 53.4 mm
Ağırlık: 1.96 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Cooler Master |
| Model | GA22FC |
| Model takma adı | CMI-GA22FC |
| Model yılı | 2024 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 21.45 in (inches) |
| Diyagonal | 544.846 mm (millimeters) 54.4846 cm (centimeters) 21.4506 in (inches) 1.7876 ft (feet) |
| Genişlik | 478.656 mm (millimeters) 47.8656 cm (centimeters) 18.8447 in (inches) 1.5704 ft (feet) |
| Yükseklik | 260.28 mm (millimeters) 26.028 cm (centimeters) 10.2472 in (inches) 0.8539 ft (feet) |
| Panel üreticisi | HKC |
| Panel modeli | PN215CT02-3 |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.249 mm (millimeters) 0.0249 cm (centimeters) 0.0098 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 102 ppi (pixels per inch) 40 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 89.25 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 105 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 73 % (percent) |
| DCI P3 | 75 % (percent) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 4000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 100 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 24 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 492.9 mm (millimeters) 49.29 cm (centimeters) 19.4055 in (inches) 1.6171 ft (feet) |
| Yükseklik | 283.2 mm (millimeters) 28.32 cm (centimeters) 11.1496 in (inches) 0.9291 ft (feet) |
| Derinlik | 53.4 mm (millimeters) 5.34 cm (centimeters) 2.1024 in (inches) 0.1752 ft (feet) |
| Ağırlık | 1.96 kg (kilograms) 4.32 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 492.9 mm (millimeters) 49.29 cm (centimeters) 19.4055 in (inches) 1.6171 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 370.8 mm (millimeters) 37.08 cm (centimeters) 14.5984 in (inches) 1.2165 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 199.9 mm (millimeters) 19.99 cm (centimeters) 7.8701 in (inches) 0.6558 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 2.31 kg (kilograms) 5.09 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 559 mm (millimeters) 55.9 cm (centimeters) 22.0079 in (inches) 1.834 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 361 mm (millimeters) 36.1 cm (centimeters) 14.2126 in (inches) 1.1844 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 118 mm (millimeters) 11.8 cm (centimeters) 4.6457 in (inches) 0.3871 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 3.1 kg (kilograms) 6.83 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x D-sub |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Adaptive-Sync technology Crosshair FPS Counter Low Blue Light Motion Clearness Overdrive |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | FCC RoHS |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 85 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | HDMI cable (optional) D-sub cable (optional) |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |