Ekran: 31.5 in, IPS-ADS, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1200 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 165 Hz
sRGB: 130 %
Boyutlar: 715.6 x 420 x 43.5 mm
Ağırlık: 6.2 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Cooler Master |
| Model | GM32-FQ |
| Model takma adı | CMI-GM32-FQ |
| Model yılı | 2021 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 31.5 in (inches) |
| Diyagonal | 801 mm (millimeters) 80.1 cm (centimeters) 31.5354 in (inches) 2.628 ft (feet) |
| Genişlik | 697.344 mm (millimeters) 69.7344 cm (centimeters) 27.4545 in (inches) 2.2879 ft (feet) |
| Yükseklik | 392.256 mm (millimeters) 39.2256 cm (centimeters) 15.4431 in (inches) 1.2869 ft (feet) |
| Panel üreticisi | BOE |
| Panel tipi | IPS-ADS |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel aralığı | 0.272 mm (millimeters) 0.0272 cm (centimeters) 0.0107 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 93 ppi (pixels per inch) 36 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 91.01 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 130 % (percent) |
| DCI P3 | 95 % (percent) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1200 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 165 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 29 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 715.6 mm (millimeters) 71.56 cm (centimeters) 28.1732 in (inches) 2.3478 ft (feet) |
| Yükseklik | 420 mm (millimeters) 42 cm (centimeters) 16.5354 in (inches) 1.378 ft (feet) |
| Derinlik | 43.5 mm (millimeters) 4.35 cm (centimeters) 1.7126 in (inches) 0.1427 ft (feet) |
| Ağırlık | 6.2 kg (kilograms) 13.67 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 715.6 mm (millimeters) 71.56 cm (centimeters) 28.1732 in (inches) 2.3478 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 467 mm (millimeters) 46.7 cm (centimeters) 18.3858 in (inches) 1.5322 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 277 mm (millimeters) 27.7 cm (centimeters) 10.9055 in (inches) 0.9088 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 6.2 kg (kilograms) 13.67 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 940 mm (millimeters) 94 cm (centimeters) 37.0079 in (inches) 3.084 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 540 mm (millimeters) 54 cm (centimeters) 21.2598 in (inches) 1.7717 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 127 mm (millimeters) 12.7 cm (centimeters) 5 in (inches) 0.4167 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 10.4 kg (kilograms) 22.93 lbs (pounds) |
| Stand derinliği | 277 mm (millimeters) 27.7 cm (centimeters) 10.9055 in (inches) 0.9088 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 110 mm (millimeters) 11 cm (centimeters) 4.3307 in (inches) 0.3609 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 15 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 15 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB (Type-C; upstream) 1 x USB 3.0 (Type-B; upstream) 2 x USB 3.0 (Type-A; downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMD FreeSync Premium Flicker-free technology Low Blue Light NVIDIA G-Sync Compatible Purple Ambient Light |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 85 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | HDMI cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |