Ekran: 31.5 in, IPS, Edge LED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 350 cd/m²
Statik kontrast: 2000 : 1,
Dinamik kontrast: 20000000 : 1
Yenileme hızı: 24 Hz - 60 Hz
sRGB: 99 %
Boyutlar: 714.8 x 411.4 x 74.83 mm
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | BenQ |
| Model | PD3225U |
| Model takma adı | DesignVue PD3225U |
| Model yılı | 2024 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 31.5 in (inches) |
| Diyagonal | 801 mm (millimeters) 80.1 cm (centimeters) 31.5354 in (inches) 2.628 ft (feet) |
| Genişlik | 697.31 mm (millimeters) 69.731 cm (centimeters) 27.4531 in (inches) 2.2878 ft (feet) |
| Yükseklik | 392.23 mm (millimeters) 39.223 cm (centimeters) 15.4421 in (inches) 1.2868 ft (feet) |
| Panel üreticisi | LG Display |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.182 mm (millimeters) 0.0182 cm (centimeters) 0.0071 in (inches) 0.0006 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 140 ppi (pixels per inch) 55 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 93.01 % (percent) |
| Arka aydınlatma | Edge LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| DCI P3 | 98 % (percent) |
| Parlaklık | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 430 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 2000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 20000000 : 1 |
| HDR | HDR10 DisplayHDR 400 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
| IPS Black technology |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 24 Hz - 60 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 37 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 220 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 714.8 mm (millimeters) 71.48 cm (centimeters) 28.1417 in (inches) 2.3451 ft (feet) |
| Yükseklik | 411.4 mm (millimeters) 41.14 cm (centimeters) 16.1969 in (inches) 1.3497 ft (feet) |
| Derinlik | 74.83 mm (millimeters) 7.483 cm (centimeters) 2.9461 in (inches) 0.2455 ft (feet) |
| Stand ile genişlik | 714.8 mm (millimeters) 71.48 cm (centimeters) 28.1417 in (inches) 2.3451 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 478.4 mm (millimeters) 47.84 cm (centimeters) 18.8346 in (inches) 1.5696 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 255.79 mm (millimeters) 25.579 cm (centimeters) 10.0705 in (inches) 0.8392 ft (feet) |
| Stand derinliği | 255.79 mm (millimeters) 25.579 cm (centimeters) 10.0705 in (inches) 0.8392 ft (feet) |
| Renkler | Black Silver |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 30 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 30 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB (Type-C; data) 1 x USB 3.2 (Type-B; Gen 2; 10 Gbps; upstream) 3 x USB 3.2 (Type-A; Gen 2; 10 Gbps; downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x Thunderbolt 3.0 (Type-C; video out in daisy chain only) 1 x Thunderbolt 3.0 (Type-C; upstream; 90W; DP Alt Mode) 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 Hotkey Puck G2 socket |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | 5-way controller AMA (Advanced Motion Accelerator) BenQ Uniformity technology Burn-in Cleaner CalMAN Verified Color Modes - B+W / DCi-P3 / Display P3 / M-book / sRGB / Adobe RGB / Rec. 709 / CAD-CAM / Animation / Darkroom / DICOM / User defined Display Pilot 2 DualVIew - two color settings on the same image Flicker-free technology KVM Switch Light sensor Low Blue Light Overscan Pantone Validated Pantone Skintone Validated Power Awake Picture-by-Picture Picture-in-Picture |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR EPEAT Silver TCO Certified TÜV Rheinland Flicker-free Certified TÜV Rheinland Low Blue Light Certified |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable Hotkey Puck G2 Thunderbolt 3 cable USB Type-B cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |