Ekran: 27 in, IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenileme hızı: 60 Hz
sRGB: 100 %
Boyutlar: 614 x 366 x 81 mm
Ağırlık: 6.2 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | BenQ |
| Model | PD2706UA |
| Model takma adı | DesignVue PD2706UA |
| Model yılı | 2023 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 27 in (inches) |
| Diyagonal | 684 mm (millimeters) 68.4 cm (centimeters) 26.9291 in (inches) 2.2441 ft (feet) |
| Genişlik | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Yükseklik | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.185 mm (millimeters) 0.0185 cm (centimeters) 0.0073 in (inches) 0.0006 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 163 ppi (pixels per inch) 64 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 89.13 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| DCI P3 | 95 % (percent) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| HDR | HDR10 DisplayHDR 400 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 60 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 27.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 152 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 614 mm (millimeters) 61.4 cm (centimeters) 24.1732 in (inches) 2.0144 ft (feet) |
| Yükseklik | 366 mm (millimeters) 36.6 cm (centimeters) 14.4094 in (inches) 1.2008 ft (feet) |
| Derinlik | 81 mm (millimeters) 8.1 cm (centimeters) 3.189 in (inches) 0.2657 ft (feet) |
| Ağırlık | 6.2 kg (kilograms) 13.67 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 614 mm (millimeters) 61.4 cm (centimeters) 24.1732 in (inches) 2.0144 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 553 mm (millimeters) 55.3 cm (centimeters) 21.7717 in (inches) 1.8143 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 459.4 mm (millimeters) 45.94 cm (centimeters) 18.0866 in (inches) 1.5072 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 10 kg (kilograms) 22.05 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 730 mm (millimeters) 73 cm (centimeters) 28.7402 in (inches) 2.395 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 515 mm (millimeters) 51.5 cm (centimeters) 20.2756 in (inches) 1.6896 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 240 mm (millimeters) 24 cm (centimeters) 9.4488 in (inches) 0.7874 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 12.6 kg (kilograms) 27.78 lbs (pounds) |
| Stand derinliği | 459.4 mm (millimeters) 45.94 cm (centimeters) 18.0866 in (inches) 1.5072 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 275 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 275 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 30 ° (degrees) |
| Ergo Arm |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 2.5 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-C; upstream; 90W; DP Alt Mode) 1 x USB 3.2 (Type-C; downstream) 2 x USB 3.2 (Type-B; upstream) 3 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; downstream) 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMA (Advanced Motion Accelerator) Auto Pivot BenQ AQCOLOR Calman Verified Color Modes (Darkroom / Animation / CAD-CAM / DICOM / M-Book / Rec.709 / sRGB / HDR / Low Blue Light / User defined) Display Pilot DualView ePaper Mode Flicker-free technology Hotkey Puck G2 ICCsync Low Blue Light KVM Switch Pantone Validated Pantone SkinTone Validated Picture-by-Picture Picture-in-Picture Solidworks Uniformity Technology |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | TUV Rheinland Flicker-free Certified TUV Rheinland Low Blue Light Certified |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | Calibration report Hotkey Puck G2 QSG |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |