Ekran: 19.5 in, TN, W-LED, 1600 x 900 pixels
Görüş açıları (Y/D): 170 ° / 160 °
Parlaklık: 200 cd/m²
Statik kontrast: 600 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 75 Hz
NTSC: 72 %
Boyutlar: 468.6 x 276.8 x 50.8 mm
Ağırlık: 1.65 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Acer |
| Model | K202Q |
| Model takma adı | UM.IE0AA.004 |
| Model yılı | 2023 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 19.5 in (inches) |
| Diyagonal | 494 mm (millimeters) 49.4 cm (centimeters) 19.4488 in (inches) 1.6207 ft (feet) |
| Genişlik | 432 mm (millimeters) 43.2 cm (centimeters) 17.0079 in (inches) 1.4173 ft (feet) |
| Yükseklik | 239.7 mm (millimeters) 23.97 cm (centimeters) 9.437 in (inches) 0.7864 ft (feet) |
| Panel tipi | TN |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1600 x 900 pixels |
| Piksel aralığı | 0.27 mm (millimeters) 0.027 cm (centimeters) 0.0106 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 94 ppi (pixels per inch) 37 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 79.83 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 200 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 600 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 170 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 160 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 6 ms (milliseconds) 0.0060 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 75 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 11 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 24 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 468.6 mm (millimeters) 46.86 cm (centimeters) 18.4488 in (inches) 1.5374 ft (feet) |
| Yükseklik | 276.8 mm (millimeters) 27.68 cm (centimeters) 10.8976 in (inches) 0.9081 ft (feet) |
| Derinlik | 50.8 mm (millimeters) 5.08 cm (centimeters) 2 in (inches) 0.1667 ft (feet) |
| Ağırlık | 1.65 kg (kilograms) 3.64 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 468.6 mm (millimeters) 46.86 cm (centimeters) 18.4488 in (inches) 1.5374 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 372.6 mm (millimeters) 37.26 cm (centimeters) 14.6693 in (inches) 1.2224 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 210.8 mm (millimeters) 21.08 cm (centimeters) 8.2992 in (inches) 0.6916 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 2 kg (kilograms) 4.41 lbs (pounds) |
| Stand derinliği | 210.8 mm (millimeters) 21.08 cm (centimeters) 8.2992 in (inches) 0.6916 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 15 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x D-sub |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 20 % - 90 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | HDMI cable |