Ekran: 64.5 in, TN, W-LED, 1680 x 1050 pixels
Görüş açıları (Y/D): 170 ° / 160 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenileme hızı: 50 Hz - 75 Hz
NTSC: 72 %
Boyutlar: 1446.8 x 335.1 x 61.2 mm
Ağırlık: 24.52 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Vizio |
| Seri | P |
| Model | Quantum X PX65-G1 |
| Model yılı | 2012 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 64.5 in (inches) |
| Diyagonal | 558.8 mm (millimeters) 55.88 cm (centimeters) 22 in (inches) 1.8333 ft (feet) |
| Genişlik | 473.76 mm (millimeters) 47.376 cm (centimeters) 18.652 in (inches) 1.5543 ft (feet) |
| Yükseklik | 296.1 mm (millimeters) 29.61 cm (centimeters) 11.6575 in (inches) 0.9715 ft (feet) |
| Panel üreticisi | Innolux |
| Panel modeli | M220ZGE-L20 |
| Panel tipi | TN |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.6:1 16:10 |
| Çözünürlük | 1680 x 1050 pixels |
| Piksel aralığı | 0.282 mm (millimeters) 0.0282 cm (centimeters) 0.0111 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 90 ppi (pixels per inch) 35 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 28.93 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 170 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 160 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 24 kHz - 82 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz - 75 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 14 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 18 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 26 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 1446.8 mm (millimeters) 144.68 cm (centimeters) 56.9606 in (inches) 4.7467 ft (feet) |
| Yükseklik | 335.1 mm (millimeters) 33.51 cm (centimeters) 13.1929 in (inches) 1.0994 ft (feet) |
| Derinlik | 61.2 mm (millimeters) 6.12 cm (centimeters) 2.4094 in (inches) 0.2008 ft (feet) |
| Ağırlık | 24.52 kg (kilograms) 54.06 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 510.7 mm (millimeters) 51.07 cm (centimeters) 20.1063 in (inches) 1.6755 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 498 mm (millimeters) 49.8 cm (centimeters) 19.6063 in (inches) 1.6339 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 145 mm (millimeters) 14.5 cm (centimeters) 5.7087 in (inches) 0.4757 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 3.9 kg (kilograms) 8.6 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x DVI-D Dual Link 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio In |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | CB CCC CE CEL Level 1 CU EAC ENERGY STAR EMC ErP eStandby FCC Class B RoHS VCCI WEEE |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 20 % - 90 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 3000 m (meters) 9842.52 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 90 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12000 m (meters) 39370.1 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | D-sub cable |