Ekran: 74.5 in, AH-IPS, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 50000000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 76 Hz
NTSC: 72 %
Boyutlar: 1696.7 x 320.5 x 48.1 mm
Ağırlık: 28.49 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Vizio |
| Seri | E |
| Model | E75-F2 |
| Model yılı | 2017 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 74.5 in (inches) |
| Diyagonal | 1893 mm (millimeters) 189.3 cm (centimeters) 74.5276 in (inches) 6.2106 ft (feet) |
| Genişlik | 509.184 mm (millimeters) 50.9184 cm (centimeters) 20.0466 in (inches) 1.6706 ft (feet) |
| Yükseklik | 286.416 mm (millimeters) 28.6416 cm (centimeters) 11.2762 in (inches) 0.9397 ft (feet) |
| Panel üreticisi | LG Display |
| Panel modeli | LM230WF3-S3L1 |
| Panel tipi | AH-IPS |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.265 mm (millimeters) 0.0265 cm (centimeters) 0.0104 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 95 ppi (pixels per inch) 37 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 26.82 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 50000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Maksimum tepki süresi | 28 ms (milliseconds) 0.0280 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 24 kHz - 82 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 76 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (eko) | 16 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 20 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 25 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 1696.7 mm (millimeters) 169.67 cm (centimeters) 66.7992 in (inches) 5.5666 ft (feet) |
| Yükseklik | 320.5 mm (millimeters) 32.05 cm (centimeters) 12.6181 in (inches) 1.0515 ft (feet) |
| Derinlik | 48.1 mm (millimeters) 4.81 cm (centimeters) 1.8937 in (inches) 0.1578 ft (feet) |
| Ağırlık | 28.49 kg (kilograms) 62.81 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 532.8 mm (millimeters) 53.28 cm (centimeters) 20.9764 in (inches) 1.748 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 389.9 mm (millimeters) 38.99 cm (centimeters) 15.3504 in (inches) 1.2792 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 200 mm (millimeters) 20 cm (centimeters) 7.874 in (inches) 0.6562 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 3.9 kg (kilograms) 8.6 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | No |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 22 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x DVI-D Dual Link 1 x D-sub |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Blue Light Filter Flicker-free technology |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | BSMI CB CCC CE EMC ENERGY STAR 7.0 ErP FCC Class B RoHS SASO UL/cUL VCCI WEEE |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 20 % - 90 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | D-sub cable |