Ekran: 47.6 in, TN, W-LED, 1600 x 900 pixels
Görüş açıları (Y/D): 170 ° / 160 °
Parlaklık: 200 cd/m²
Statik kontrast: 600 : 1,
Dinamik kontrast: 5000000 : 1
Yenileme hızı: 50 Hz - 60 Hz
NTSC: 72 %
Boyutlar: 1070 x 618 x 68 mm
Ağırlık: 2.59 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Philips |
| Seri | OLED 8 |
| Model | 48OLED809/12 |
| Model takma adı | 48OLED809 48OLED819 48OLED819/12 |
| Model yılı | 2017 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 47.6 in (inches) |
| Diyagonal | 494 mm (millimeters) 49.4 cm (centimeters) 19.4488 in (inches) 1.6207 ft (feet) |
| Genişlik | 433.92 mm (millimeters) 43.392 cm (centimeters) 17.0835 in (inches) 1.4236 ft (feet) |
| Yükseklik | 236.34 mm (millimeters) 23.634 cm (centimeters) 9.3047 in (inches) 0.7754 ft (feet) |
| Panel tipi | TN |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1600 x 900 pixels |
| Piksel aralığı | 0.271 mm (millimeters) 0.0271 cm (centimeters) 0.0107 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 93 ppi (pixels per inch) 36 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 15.51 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 200 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 600 : 1 |
| Dinamik kontrast | 5000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 170 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 160 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 70 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.16 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.23 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 16 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 20 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 1070 mm (millimeters) 107 cm (centimeters) 42.126 in (inches) 3.5105 ft (feet) |
| Yükseklik | 618 mm (millimeters) 61.8 cm (centimeters) 24.3307 in (inches) 2.0276 ft (feet) |
| Derinlik | 68 mm (millimeters) 6.8 cm (centimeters) 2.6772 in (inches) 0.2231 ft (feet) |
| Ağırlık | 2.59 kg (kilograms) 5.71 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 468 mm (millimeters) 46.8 cm (centimeters) 18.4252 in (inches) 1.5354 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 357 mm (millimeters) 35.7 cm (centimeters) 14.0551 in (inches) 1.1713 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 218.1 mm (millimeters) 21.81 cm (centimeters) 8.5866 in (inches) 0.7156 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 2.82 kg (kilograms) 6.22 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 15 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x D-sub |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | BSMI CB CCC CE CSA EAC ENERGY STAR FCC Class B GEMS IS 1121 ISC KCC MEPS NOM PSB RCM SABS SASO TÜV/GS VCCI-B WHQL (Windows 10) |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 20 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 65 °C (degrees Celsius) -4 °F - 149 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 10 % - 90 % (percent) |