Ekran: 42.5 in, Direct LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Yenileme hızı: 50 Hz / 60 Hz
SoC: V6
Çekirdekler: 2
Boyutlar: 902 x 518.2 x 64.8 mm
Ağırlık: 6.5 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | JVC |
| Seri | F43 |
| Model | LT-43VF43B |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 42.5 in (inches) |
| Diyagonal | 1016 mm (millimeters) 101.6 cm (centimeters) 40 in (inches) 3.3333 ft (feet) |
| Genişlik | 940.896 mm (millimeters) 94.0896 cm (centimeters) 37.0431 in (inches) 3.0869 ft (feet) |
| Yükseklik | 498.15 mm (millimeters) 49.815 cm (centimeters) 19.6122 in (inches) 1.6344 ft (feet) |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.461 mm (millimeters) 0.0461 cm (centimeters) 0.0182 in (inches) 0.0015 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 51 ppi (pixels per inch) 20 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 100.28 % (percent) |
| Arka aydınlatma | Direct LED |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 75 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 902 mm (millimeters) 90.2 cm (centimeters) 35.5118 in (inches) 2.9593 ft (feet) |
| Yükseklik | 518.2 mm (millimeters) 51.82 cm (centimeters) 20.4016 in (inches) 1.7001 ft (feet) |
| Derinlik | 64.8 mm (millimeters) 6.48 cm (centimeters) 2.5512 in (inches) 0.2126 ft (feet) |
| Ağırlık | 6.5 kg (kilograms) 14.33 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 902 mm (millimeters) 90.2 cm (centimeters) 35.5118 in (inches) 2.9593 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 573.8 mm (millimeters) 57.38 cm (centimeters) 22.5906 in (inches) 1.8825 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 212.3 mm (millimeters) 21.23 cm (centimeters) 8.3583 in (inches) 0.6965 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 6.6 kg (kilograms) 14.55 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 200 x 200 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | No |
Sistem Çipi (SoC)
Merkezi işlemci, grafik işlemci ve bellek hakkında bilgi.
| SoC | V6 |
| CPU çekirdekleri | 2 |
| GPU çekirdekleri | 4 |
İşletim sistemi, uygulamalar ve yazılım özellikleri
İşletim sistemi, uygulamalar ve varsa yazılım özellikleri hakkında bilgi.
| İşletim sistemi (OS) | SmartCast |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 8 W (watts) |
| DTS StudioSound DTS TruSurround DTS TruVolume |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Ağ
Diğer cihazlarla veri alışverişi için desteklenen ağ teknolojileri ve standartları.
| Ağ | LAN Wi-Fi 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 (max 0.5 A) 1 x USB 2.0 (max 0.5 A) 1 x Ethernet RJ45 1 x Ethernet RJ45 2 x HDMI 1.4 (ARM; CEC) 2 x HDMI 1.4 (ARM; CEC) 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x AV Component In (YPbPr + L/R) 1 x AV Component In (YPbPr + L/R) 1 x RCA Audio Out (L/R) 1 x RCA Audio Out (L/R) 1 x S/PDIF 1 x S/PDIF |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Light sensor Spatial Scaling Engine |
Görüntü dosyası formatları
Smart TV'ler farklı görüntü dosyası formatlarını gösterebilir.
| Görüntü formatları | JPEG GIF PNG |
Ses dosyası formatları
Smart TV'ler farklı ses dosyası formatlarını oynatabilir.
| Ses formatları/kodekler | AAC (Advanced Audio Coding) eAAC+ / aacPlus v2 / HE-AAC v2 FLAC (Free Lossless Audio Codec, .flac) M4A (MPEG-4 Audio, .m4a) MIDI MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) OGG (.ogg, .ogv, .oga, .ogx, .spx, .opus) WMA (Windows Media Audio, .wma) WAV (Waveform Audio File Format, .wav, .wave) |
Video dosyası formatları
Smart TV'ler çeşitli video dosyası formatlarını oynatabilir.
| Video formatları/kodekler | 3GPP (3rd Generation Partnership Project, .3gp) AVI (Audio Video Interleaved, .avi) DivX (.avi, .divx, .mkv) H.263 H.264 / MPEG-4 Part 10 / AVC video H.265 / MPEG-H Part 2 / HEVC MKV (Matroska Multimedia Container, .mkv .mk3d .mka .mks) QuickTime (.mov, .qt) TS (MPEG Transport Stream, .ts, .tsv, .tsa) VP9 WMV (Windows Media Video, .wmv) Xvid |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR 7.0 FCC Class B UL/cUL |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | Remote control - XRT136 |