Ekran: 42.5 in, AH-IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1300 : 1
Yenileme hızı: 24 Hz - 76 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 70 %,
NTSC: 75 %
Boyutlar: 613.8 x 367.9 x 93 mm
Ağırlık: 8.2 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | JVC |
| Seri | F40 |
| Model | LT-43VF40B |
| Model takma adı | Creative Pro PD2700U |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 42.5 in (inches) |
| Diyagonal | 684 mm (millimeters) 68.4 cm (centimeters) 26.9291 in (inches) 2.2441 ft (feet) |
| Genişlik | 940.896 mm (millimeters) 94.0896 cm (centimeters) 37.0431 in (inches) 3.0869 ft (feet) |
| Yükseklik | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Panel üreticisi | LG Display |
| Panel modeli | LM270WR3-???? |
| Panel tipi | AH-IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.155 mm (millimeters) 0.0155 cm (centimeters) 0.0061 in (inches) 0.0005 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 103 ppi (pixels per inch) 40 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 139.86 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 70 % (percent) |
| NTSC (1953) | 75 % (percent) |
| Parlaklık | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1300 : 1 |
| HDR | HDR10 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 15 ms (milliseconds) 0.0150 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 27 kHz - 140 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 24 Hz - 76 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 30 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 80 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 613.8 mm (millimeters) 61.38 cm (centimeters) 24.1654 in (inches) 2.0138 ft (feet) |
| Yükseklik | 367.9 mm (millimeters) 36.79 cm (centimeters) 14.4843 in (inches) 1.207 ft (feet) |
| Derinlik | 93 mm (millimeters) 9.3 cm (centimeters) 3.6614 in (inches) 0.3051 ft (feet) |
| Ağırlık | 8.2 kg (kilograms) 18.08 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 613.8 mm (millimeters) 61.38 cm (centimeters) 24.1654 in (inches) 2.0138 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 427.5 mm (millimeters) 42.75 cm (centimeters) 16.8307 in (inches) 1.4026 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 230.7 mm (millimeters) 23.07 cm (centimeters) 9.0827 in (inches) 0.7569 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 7.7 kg (kilograms) 16.98 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 686 mm (millimeters) 68.6 cm (centimeters) 27.0079 in (inches) 2.2507 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 494 mm (millimeters) 49.4 cm (centimeters) 19.4488 in (inches) 1.6207 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 225 mm (millimeters) 22.5 cm (centimeters) 8.8583 in (inches) 0.7382 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 9.9 kg (kilograms) 21.83 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 140 mm (millimeters) 14 cm (centimeters) 5.5118 in (inches) 0.4593 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 45 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 45 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB (KVM keyboard connection) 2 x USB 3.0 (upstream) 4 x USB 3.0 (downstream) 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 (Output MST) 1 x DisplayPort 1.4 (Input mini) 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMA (Advanced Motion Accelerator) AMD FreeSync technology Animation mode CAD/CAM mode Display Pilot Flicker-free technology Low Blue Light |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR 7.0 Epeat Gold TCO 7.0 WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 8; Windows 7) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable - mini-DP to DP HDMI cable |