Ekran: 54.6 in, VA, Direct LED, 1920 x 1080 pixels
Parlaqlıq: 250 cd/m²
Statik kontrast: 4000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 50 Hz / 60 Hz
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Çəki: 14.2 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Vizio |
| Seriya | M6 Quantum |
| Model | M55Q6-L4 |
| Modelin alternativ adı | 43F6A2EU |
| Model ili | 2018 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 54.6 in (inches) |
| Diaqonal | 1388 mm (millimeters) 138.8 cm (centimeters) 54.6457 in (inches) 4.5538 ft (feet) |
| En | 1209.6 mm (millimeters) 120.96 cm (centimeters) 47.622 in (inches) 3.9685 ft (feet) |
| Hündürlük | 529.25 mm (millimeters) 52.925 cm (centimeters) 20.8366 in (inches) 1.7364 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel addımı | 0.49 mm (millimeters) 0.049 cm (centimeters) 0.0193 in (inches) 0.0016 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 40 ppi (pixels per inch) 15 ppcm (pixels per centimeter) |
| Arxa işıqlandırma | Direct LED |
| Parlaqlıq | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 4000 : 1 |
| Minimum cavab müddəti | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 74 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| Hündürlük | 713 mm (millimeters) 71.3 cm (centimeters) 28.0709 in (inches) 2.3392 ft (feet) |
| Çəki | 14.2 kg (kilograms) 31.31 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 200 x 200 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
TV tuner
TV tuner müəyyən televiziya siqnalını qəbul etməyə və göstərməyə imkan verən qurğudur.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 8 W (watts) |
| Down firing |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 3 x HDMI 1.4 1 x D-sub 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x SCART 1 x AV Composite In 3.5 mm jack 1 x Video Component In 3.5 mm jack 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Antenna (RF) (female) 1 x CI+ 1.3 |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Şəkil fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif şəkil formatlarını göstərə bilir.
| Şəkil formatları | JPEG |
Audio fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif audio formatlarını oynada bilir.
| Audio formatları/kodeklər | MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) |
Video fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif video formatlarını oynada bilir.
| Video formatları/kodeklər | H.263 H.264 / MPEG-4 Part 10 / AVC video MPEG-4 |