Ekran: 74.5 in, TN, W-LED, 1680 x 1050 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 170 ° / 160 °
Parlaqlıq: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 50 Hz - 75 Hz
NTSC: 72 %
Ölçülər: 510.7 x 995.2 x 61.2 mm
Çəki: 35.65 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Vizio |
| Seriya | P |
| Model | Quantum X PX75-G1 |
| Model ili | 2012 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 74.5 in (inches) |
| Diaqonal | 558.8 mm (millimeters) 55.88 cm (centimeters) 22 in (inches) 1.8333 ft (feet) |
| En | 473.76 mm (millimeters) 47.376 cm (centimeters) 18.652 in (inches) 1.5543 ft (feet) |
| Hündürlük | 928.26 mm (millimeters) 92.826 cm (centimeters) 36.5457 in (inches) 3.0455 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | Innolux |
| Panel modeli | M220ZGE-L20 |
| Panel növü | TN |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.6:1 16:10 |
| İcazə | 1680 x 1050 pixels |
| Piksel addımı | 0.282 mm (millimeters) 0.0282 cm (centimeters) 0.0111 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 90 ppi (pixels per inch) 35 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 86.53 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaqlıq | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 170 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 160 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 24 kHz - 82 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 50 Hz - 75 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 20 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 510.7 mm (millimeters) 51.07 cm (centimeters) 20.1063 in (inches) 1.6755 ft (feet) |
| Hündürlük | 995.2 mm (millimeters) 99.52 cm (centimeters) 39.1811 in (inches) 3.2651 ft (feet) |
| Dərinlik | 61.2 mm (millimeters) 6.12 cm (centimeters) 2.4094 in (inches) 0.2008 ft (feet) |
| Çəki | 35.65 kg (kilograms) 78.59 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 510.7 mm (millimeters) 51.07 cm (centimeters) 20.1063 in (inches) 1.6755 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 416.2 mm (millimeters) 41.62 cm (centimeters) 16.3858 in (inches) 1.3655 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 195.4 mm (millimeters) 19.54 cm (centimeters) 7.6929 in (inches) 0.6411 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 3.91 kg (kilograms) 8.62 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x DVI-D Dual Link 1 x D-sub |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | CB CCC CE CEL Level 1 CU EAC ENERGY STAR EMC ErP eStandby FCC Class B RoHS VCCI WEEE |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 20 % - 90 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 3000 m (meters) 9842.52 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12000 m (meters) 39370.1 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | D-sub cable |