Ekran: 23.54 in, VA, Direct LED, 3840 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Yenilənmə tezliyi: 50 Hz / 60 Hz
Kadr interpolasiyası: 120 CMI (Clear Motion Index)
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), Clear QAM, ATSC
Nüvələr: 2
Ölçülər: 554.5 x 652.8 x 81.3 mm
Çəki: 2.7 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Vizio |
| Seriya | D |
| Model | D24hn-G9 |
| Model ili | 2018 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 23.54 in (inches) |
| Diaqonal | 1257 mm (millimeters) 125.7 cm (centimeters) 49.4882 in (inches) 4.124 ft (feet) |
| En | 1095.84 mm (millimeters) 109.584 cm (centimeters) 43.1433 in (inches) 3.5953 ft (feet) |
| Hündürlük | 616.41 mm (millimeters) 61.641 cm (centimeters) 24.2681 in (inches) 2.0223 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel addımı | 0.285 mm (millimeters) 0.0285 cm (centimeters) 0.0112 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 89 ppi (pixels per inch) 35 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 186.61 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | Direct LED |
| HDR | HDR10 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Kadr interpolasiyası
Bir çox Smart TV-lər daha axıcı görüntü üçün kadr interpolasiyasından istifadə edir.
| İnterpolasiya texnologiyası | Clear Motion Index |
| İnterpolasiya dəyəri | 120 |
| İnterpolasiya ölçü vahidi | CMI |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 554.5 mm (millimeters) 55.45 cm (centimeters) 21.8307 in (inches) 1.8192 ft (feet) |
| Hündürlük | 652.8 mm (millimeters) 65.28 cm (centimeters) 25.7008 in (inches) 2.1417 ft (feet) |
| Dərinlik | 81.3 mm (millimeters) 8.13 cm (centimeters) 3.2008 in (inches) 0.2667 ft (feet) |
| Çəki | 2.7 kg (kilograms) 5.95 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 1120.1 mm (millimeters) 112.01 cm (centimeters) 44.0984 in (inches) 3.6749 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 711.2 mm (millimeters) 71.12 cm (centimeters) 28 in (inches) 2.3333 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 203 mm (millimeters) 20.3 cm (centimeters) 7.9921 in (inches) 0.666 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 10.7 kg (kilograms) 23.59 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 200 x 200 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | No |
| Stand width - 1005.8 mm |
TV tuner
TV tuner müəyyən televiziya siqnalını qəbul etməyə və göstərməyə imkan verən qurğudur.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) Clear QAM ATSC |
Çip üzərində sistem (SoC)
Mərkəzi prosessor, qrafik prosessor və yaddaş haqqında məlumat.
| CPU nüvələri | 2 |
| GPU nüvələri | 2 |
OS, tətbiqlər və proqram xüsusiyyətləri
Əməliyyat sistemi, tətbiqlər və proqram xüsusiyyətləri haqqında məlumat (mövcuddursa).
| Əməliyyat sistemi (OS) | Roku TV |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 8 W (watts) |
| Dolby Digital Dolby Digital Plus |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Şəbəkə
Digər cihazlarla məlumat mübadiləsi üçün dəstəklənən şəbəkə texnologiyaları və standartlar.
| Şəbəkə | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 (max 0.5 A) 1 x Ethernet RJ45 3 x HDMI 2.0 (ARC; CEC) 1 x Cable/Antenna In (Main; F-type female) 1 x AV Composite In (Video + L/R) 1 x S/PDIF 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | 4K Creative Pro |
Şəkil fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif şəkil formatlarını göstərə bilir.
| Şəkil formatları | JPEG GIF PNG BMP |
Audio fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif audio formatlarını oynada bilir.
| Audio formatları/kodeklər | AAC (Advanced Audio Coding) AC3 / AC-3 FLAC (Free Lossless Audio Codec, .flac) MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) WMA (Windows Media Audio, .wma) WAV (Waveform Audio File Format, .wav, .wave) |
Video fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif video formatlarını oynada bilir.
| Video formatları/kodeklər | AVI (Audio Video Interleaved, .avi) DivX (.avi, .divx, .mkv) H.263 H.264 / MPEG-4 Part 10 / AVC video MKV (Matroska Multimedia Container, .mkv .mk3d .mka .mks) MP4 (MPEG-4 Part 14, .mp4, .m4a, .m4p, .m4b, .m4r, .m4v) MPEG-4 TS (MPEG Transport Stream, .ts, .tsv, .tsa) WMV (Windows Media Video, .wmv) |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | RoHS |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 5 °C - 35 °C (degrees Celsius) 41 °F - 95 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 20 % - 80 % (percent) |
| Saxlanma temperaturu | -15 °C - 45 °C (degrees Celsius) 5 °F - 113 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 10 % - 90 % (percent) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | Remote control - RC280 |