Ekran: 47.6 in, IPS, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 55 Hz - 75 Hz
NTSC: 72 %
Ölçülər: 1087.1 x 640.1 x 73.7 mm
Çəki: 3.2 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Vizio |
| Seriya | D |
| Model | D48-D0 |
| Modelin alternativ adı | SA270bmid |
| Model ili | 2017 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 47.6 in (inches) |
| Diaqonal | 1209 mm (millimeters) 120.9 cm (centimeters) 47.5984 in (inches) 3.9665 ft (feet) |
| En | 1054.08 mm (millimeters) 105.408 cm (centimeters) 41.4992 in (inches) 3.4583 ft (feet) |
| Hündürlük | 336.31 mm (millimeters) 33.631 cm (centimeters) 13.2406 in (inches) 1.1034 ft (feet) |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel addımı | 0.311 mm (millimeters) 0.0311 cm (centimeters) 0.0123 in (inches) 0.001 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 46 ppi (pixels per inch) 18 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 50.94 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaqlıq | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 80 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 55 Hz - 75 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.4 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.45 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 30 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 30 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji səmərəliliyi sinfi | A |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 1087.1 mm (millimeters) 108.71 cm (centimeters) 42.7992 in (inches) 3.5666 ft (feet) |
| Hündürlük | 640.1 mm (millimeters) 64.01 cm (centimeters) 25.2008 in (inches) 2.1001 ft (feet) |
| Dərinlik | 73.7 mm (millimeters) 7.37 cm (centimeters) 2.9016 in (inches) 0.2418 ft (feet) |
| Çəki | 3.2 kg (kilograms) 7.05 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 621 mm (millimeters) 62.1 cm (centimeters) 24.4488 in (inches) 2.0374 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 452.1 mm (millimeters) 45.21 cm (centimeters) 17.7992 in (inches) 1.4833 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 210.8 mm (millimeters) 21.08 cm (centimeters) 8.2992 in (inches) 0.6916 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 3.56 kg (kilograms) 7.85 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | No |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 15 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x DVI-D Dual Link 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Blue Light Filter Flicker-free technology |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR ErP TCO Certified Displays 6.0 |