Ekran: 54.6 in, TN, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 170 ° / 160 °
Parlaqlıq: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 50000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 50 Hz - 75 Hz
NTSC: 72 %
Ölçülər: 509.6 x 782.6 x 48.3 mm
Çəki: 3.13 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Vizio |
| Seriya | E |
| Model | E55-C2 |
| Model ili | 2013 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 54.6 in (inches) |
| Diaqonal | 546.1 mm (millimeters) 54.61 cm (centimeters) 21.5 in (inches) 1.7917 ft (feet) |
| En | 1209.6 mm (millimeters) 120.96 cm (centimeters) 47.622 in (inches) 3.9685 ft (feet) |
| Hündürlük | 268.11 mm (millimeters) 26.811 cm (centimeters) 10.5555 in (inches) 0.8796 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | Innolux |
| Panel modeli | M215HGE-L21 |
| Panel növü | TN |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel addımı | 0.248 mm (millimeters) 0.0248 cm (centimeters) 0.0098 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 40 ppi (pixels per inch) 15 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 81.32 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaqlıq | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 50000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 170 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 160 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 24 kHz - 82 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 50 Hz - 75 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 12 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 16 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 22 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 509.6 mm (millimeters) 50.96 cm (centimeters) 20.063 in (inches) 1.6719 ft (feet) |
| Hündürlük | 782.6 mm (millimeters) 78.26 cm (centimeters) 30.811 in (inches) 2.5676 ft (feet) |
| Dərinlik | 48.3 mm (millimeters) 4.83 cm (centimeters) 1.9016 in (inches) 0.1585 ft (feet) |
| Çəki | 3.13 kg (kilograms) 6.9 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 509.6 mm (millimeters) 50.96 cm (centimeters) 20.063 in (inches) 1.6719 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 366.1 mm (millimeters) 36.61 cm (centimeters) 14.4134 in (inches) 1.2011 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 197.6 mm (millimeters) 19.76 cm (centimeters) 7.7795 in (inches) 0.6483 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 3.48 kg (kilograms) 7.67 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 18 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x DVI-D Dual Link 1 x D-sub |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | CB CCC CE CEL Level 1 CU ENERGY STAR ErP eStandby FCC Class B REACH SVHC List & DoC RoHS VCCI WEEE |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 20 % - 90 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -25 °C - 60 °C (degrees Celsius) -13 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | D-sub cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |