Ekran: 54.6 in, IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 20000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 59 Hz - 61 Hz
sRGB: 109 %,
NTSC: 91 %
Ölçülər: 1229 x 374 x 41 mm
Çəki: 4.23 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Sony |
| Seriya | XH95 |
| Model | 276E8VJSB |
| Modelin alternativ adı | KD55XH9505BAEP KD55XH9505BR2 |
| Model ili | 2018 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 54.6 in (inches) |
| Diaqonal | 685.8 mm (millimeters) 68.58 cm (centimeters) 27 in (inches) 2.25 ft (feet) |
| En | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Hündürlük | 680.4 mm (millimeters) 68.04 cm (centimeters) 26.7874 in (inches) 2.2323 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | Panda |
| Panel modeli | LM270PF1L |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel addımı | 0.155 mm (millimeters) 0.0155 cm (centimeters) 0.0061 in (inches) 0.0005 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 163 ppi (pixels per inch) 64 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 88.33 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 109 % (percent) |
| NTSC (1953) | 91 % (percent) |
| Parlaqlıq | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 20000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 10 ms (milliseconds) 0.0100 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 59 Hz - 61 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 19.9 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 39 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 47 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji səmərəliliyi sinfi | B |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 1229 mm (millimeters) 122.9 cm (centimeters) 48.3858 in (inches) 4.0322 ft (feet) |
| Hündürlük | 374 mm (millimeters) 37.4 cm (centimeters) 14.7244 in (inches) 1.227 ft (feet) |
| Dərinlik | 41 mm (millimeters) 4.1 cm (centimeters) 1.6142 in (inches) 0.1345 ft (feet) |
| Çəki | 4.23 kg (kilograms) 9.33 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 613 mm (millimeters) 61.3 cm (centimeters) 24.1339 in (inches) 2.0112 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 466 mm (millimeters) 46.6 cm (centimeters) 18.3465 in (inches) 1.5289 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 189 mm (millimeters) 18.9 cm (centimeters) 7.4409 in (inches) 0.6201 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 4.84 kg (kilograms) 10.67 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 660 mm (millimeters) 66 cm (centimeters) 25.9843 in (inches) 2.1654 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 523 mm (millimeters) 52.3 cm (centimeters) 20.5906 in (inches) 1.7159 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 135 mm (millimeters) 13.5 cm (centimeters) 5.315 in (inches) 0.4429 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 6.53 kg (kilograms) 14.4 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black White |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | No |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | DDC/CI Flicker-free technology Picture-by-Picture Picture-in-Picture SmartContrast SmartImage Game |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | CCC CE Mark CECP EAC / CU ENERGY STAR 7.0 FCC Class B ISO9241-307 RoHS TCO Certified Displays TÜV/Ergonomics WEEE VCCI |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 20 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 3658 m (meters) 12001.3 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 20 % - 80 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable - optional HDMI cable - optional |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |