Ekran: 49.5 in, IPS, W-LED, 2560 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 300 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 75 Hz
NTSC: 72 %
Ölçülər: 700 x 322 x 62 mm
Çəki: 5.8 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Philips |
| Seriya | 4864 |
| Model | 50PFL4864/F7 |
| Model ili | 2016 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 49.5 in (inches) |
| Diaqonal | 736.6 mm (millimeters) 73.66 cm (centimeters) 29 in (inches) 2.4167 ft (feet) |
| En | 672.768 mm (millimeters) 67.2768 cm (centimeters) 26.4869 in (inches) 2.2072 ft (feet) |
| Hündürlük | 283.824 mm (millimeters) 28.3824 cm (centimeters) 11.1742 in (inches) 0.9312 ft (feet) |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 2.37:1 |
| İcazə | 2560 x 1080 pixels |
| Piksel addımı | 0.263 mm (millimeters) 0.0263 cm (centimeters) 0.0103 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 96 ppi (pixels per inch) 38 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 84.72 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaqlıq | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 15 kHz - 99 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 75 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.4 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.45 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 36.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 48 W (watts) |
| Enerji səmərəliliyi sinfi | C |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 700 mm (millimeters) 70 cm (centimeters) 27.5591 in (inches) 2.2966 ft (feet) |
| Hündürlük | 322 mm (millimeters) 32.2 cm (centimeters) 12.6772 in (inches) 1.0564 ft (feet) |
| Dərinlik | 62 mm (millimeters) 6.2 cm (centimeters) 2.4409 in (inches) 0.2034 ft (feet) |
| Çəki | 5.8 kg (kilograms) 12.79 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 700 mm (millimeters) 70 cm (centimeters) 27.5591 in (inches) 2.2966 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 524 mm (millimeters) 52.4 cm (centimeters) 20.6299 in (inches) 1.7192 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 245 mm (millimeters) 24.5 cm (centimeters) 9.6457 in (inches) 0.8038 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 8.31 kg (kilograms) 18.32 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 60 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 60 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 35 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 4 x USB 3.0 (downstream) 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x DVI-D Dual Link 1 x 3.5 mm Audio In 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | AMD FreeSync technology Blue Light Filter Flicker-free technology |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR ErP TCO Certified Displays |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | D-sub cable DVI-D cable - optional HDMI cable - optional |