Ekran: 54.6 in, AH-IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 450 cd/m²
Statik kontrast: 1300 : 1
Yenilənmə tezliyi: 56 Hz - 61 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 85 %
Ölçülər: 715.2 x 412 x 66 mm
Çəki: 5.5 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Insignia |
| Seriya | NS-DR710 |
| Model | NS-55DR710NA17 |
| Modelin alternativ adı | 32UL950-W 32BL95U |
| Model ili | 2018 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 54.6 in (inches) |
| Diaqonal | 801 mm (millimeters) 80.1 cm (centimeters) 31.5354 in (inches) 2.628 ft (feet) |
| En | 1209.6 mm (millimeters) 120.96 cm (centimeters) 47.622 in (inches) 3.9685 ft (feet) |
| Hündürlük | 392.85 mm (millimeters) 39.285 cm (centimeters) 15.4665 in (inches) 1.2889 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | LG Display |
| Panel növü | AH-IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel addımı | 0.182 mm (millimeters) 0.0182 cm (centimeters) 0.0072 in (inches) 0.0006 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 80 ppi (pixels per inch) 31 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 161.27 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 85 % (percent) |
| DCI P3 | 98 % (percent) |
| Rec. 2020 | 70 % (percent) |
| Parlaqlıq | 450 cd/m² (candela per square meter) |
| Pik parlaqlıq | 750 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1300 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 600 HDR10 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 10 ms (milliseconds) 0.0100 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 135 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 56 Hz - 61 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 1.2 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 35 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 70 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 200 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 77 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji səmərəliliyi sinfi | B |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 715.2 mm (millimeters) 71.52 cm (centimeters) 28.1575 in (inches) 2.3465 ft (feet) |
| Hündürlük | 412 mm (millimeters) 41.2 cm (centimeters) 16.2205 in (inches) 1.3517 ft (feet) |
| Dərinlik | 66 mm (millimeters) 6.6 cm (centimeters) 2.5984 in (inches) 0.2165 ft (feet) |
| Çəki | 5.5 kg (kilograms) 12.13 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 715.2 mm (millimeters) 71.52 cm (centimeters) 28.1575 in (inches) 2.3465 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 484.4 mm (millimeters) 48.44 cm (centimeters) 19.0709 in (inches) 1.5892 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 231.1 mm (millimeters) 23.11 cm (centimeters) 9.0984 in (inches) 0.7582 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 6.8 kg (kilograms) 14.99 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 820 mm (millimeters) 82 cm (centimeters) 32.2835 in (inches) 2.6903 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 513 mm (millimeters) 51.3 cm (centimeters) 20.1969 in (inches) 1.6831 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 213 mm (millimeters) 21.3 cm (centimeters) 8.3858 in (inches) 0.6988 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 11.2 kg (kilograms) 24.69 lbs (pounds) |
| Rənglər | White Silver |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 110 mm (millimeters) 11 cm (centimeters) 4.3307 in (inches) 0.3609 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 5 W (watts) |
| Rich Bass |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x USB 3.0 (downstream) 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x Thunderbolt 3.0 (Output) 1 x Thunderbolt 3.0 (Input) 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | 6-Axis Control AMD FreeSync technology Black Stabilizer DDC/CI Dynamic Action Sync Flicker-free technology Nano IPS Picture-by-Picture Super Resolution+ True Color Pro Wide Color Gamut |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | BSMI CCC CE cTick ENERGY STAR ErP FCC Class B UL/cUL |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 85 % (percent) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable USB 3.0 cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot |