Ekran: 40 in, VA, Direct LED, 1920 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Yenilənmə tezliyi: 50 Hz / 60 Hz
Kadr interpolasiyası: 200 VPI (Video Perfection Index)
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Nüvələr: 1
Ölçülər: 893.6 x 516.2 x 86.9 mm
Çəki: 5.9 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Grundig |
| Model | 40GDF5600B |
| Modelin alternativ adı | 40 GDF 5600 B |
| Model ili | 2019 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 40 in (inches) |
| Diaqonal | 1016 mm (millimeters) 101.6 cm (centimeters) 40 in (inches) 3.3333 ft (feet) |
| En | 885.6 mm (millimeters) 88.56 cm (centimeters) 34.8661 in (inches) 2.9055 ft (feet) |
| Hündürlük | 498.15 mm (millimeters) 49.815 cm (centimeters) 19.6122 in (inches) 1.6344 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel addımı | 0.461 mm (millimeters) 0.0461 cm (centimeters) 0.0182 in (inches) 0.0015 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 55 ppi (pixels per inch) 21 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 95.64 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | Direct LED |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Kadr interpolasiyası
Bir çox Smart TV-lər daha axıcı görüntü üçün kadr interpolasiyasından istifadə edir.
| İnterpolasiya texnologiyası | Video Perfection Index |
| İnterpolasiya dəyəri | 200 |
| İnterpolasiya ölçü vahidi | VPI |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 46.1 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 85.1 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 46 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji səmərəliliyi sinfi | F |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 893.6 mm (millimeters) 89.36 cm (centimeters) 35.1811 in (inches) 2.9318 ft (feet) |
| Hündürlük | 516.2 mm (millimeters) 51.62 cm (centimeters) 20.3228 in (inches) 1.6936 ft (feet) |
| Dərinlik | 86.9 mm (millimeters) 8.69 cm (centimeters) 3.4213 in (inches) 0.2851 ft (feet) |
| Çəki | 5.9 kg (kilograms) 13.01 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 893.6 mm (millimeters) 89.36 cm (centimeters) 35.1811 in (inches) 2.9318 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 553.7 mm (millimeters) 55.37 cm (centimeters) 21.7992 in (inches) 1.8166 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 201.2 mm (millimeters) 20.12 cm (centimeters) 7.9213 in (inches) 0.6601 ft (feet) |
| Qutu eni | 991 mm (millimeters) 99.1 cm (centimeters) 39.0157 in (inches) 3.2513 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 627 mm (millimeters) 62.7 cm (centimeters) 24.685 in (inches) 2.0571 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 135 mm (millimeters) 13.5 cm (centimeters) 5.315 in (inches) 0.4429 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 8.2 kg (kilograms) 18.08 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 200 x 200 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | No |
TV tuner
TV tuner müəyyən televiziya siqnalını qəbul etməyə və göstərməyə imkan verən qurğudur.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
Çip üzərində sistem (SoC)
Mərkəzi prosessor, qrafik prosessor və yaddaş haqqında məlumat.
| CPU nüvələri | 1 |
OS, tətbiqlər və proqram xüsusiyyətləri
Əməliyyat sistemi, tətbiqlər və proqram xüsusiyyətləri haqqında məlumat (mövcuddursa).
| Əməliyyat sistemi (OS) | Smart TV |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 8 W (watts) |
| 2.0 CH Auto Volume Leveling Dolby Digital Magic Fidelity |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 2 x HDMI 2.0 (ARC; CEC) 1 x D-sub 1 x Satellite In (F-type) 1 x AV Component In (YPbPr + L/R) 1 x Optical Audio Out 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Antenna (RF) 1 x CI+ |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Game Mode |
Şəkil fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif şəkil formatlarını göstərə bilir.
| Şəkil formatları | JPEG PNG BMP |
Audio fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif audio formatlarını oynada bilir.
| Audio formatları/kodeklər | M4A (MPEG-4 Audio, .m4a) MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) WMA (Windows Media Audio, .wma) |
Video fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif video formatlarını oynada bilir.
| Video formatları/kodeklər | H.264 / MPEG-4 Part 10 / AVC video MPEG-4 Xvid MPEG-1 MPEG-2 AVC MJPEG MOV |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | RoHS |