Ekran: 27 in, IPS, W-LED, 3840 x 1600 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 300 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 52 Hz - 75 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 72 %,
NTSC: 75 %
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | LG |
| Seriya | Designo |
| Model | 27BA850 |
| Modelin alternativ adı | 27BA850-B |
| Model ili | 2018 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 27 in (inches) |
| Diaqonal | 952.5 mm (millimeters) 95.25 cm (centimeters) 37.5 in (inches) 3.125 ft (feet) |
| En | 882.816 mm (millimeters) 88.2816 cm (centimeters) 34.7565 in (inches) 2.8964 ft (feet) |
| Hündürlük | 367.84 mm (millimeters) 36.784 cm (centimeters) 14.4819 in (inches) 1.2068 ft (feet) |
| Əyrilik radiusu | 2300 mm (millimeters) 230 cm (centimeters) 90.5512 in (inches) 7.5459 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | LG Display |
| Panel modeli | LM375QW1-SSA1 |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 2.4:1 |
| İcazə | 3840 x 1600 pixels |
| Piksel addımı | 0.23 mm (millimeters) 0.023 cm (centimeters) 0.0091 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 110 ppi (pixels per inch) 43 ppcm (pixels per centimeter) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 72 % (percent) |
| NTSC (1953) | 75 % (percent) |
| Parlaqlıq | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 160 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 52 Hz - 75 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 55 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 209 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 93 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji səmərəliliyi sinfi | B |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| Stendlə en | 896.6 mm (millimeters) 89.66 cm (centimeters) 35.2992 in (inches) 2.9416 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 490.3 mm (millimeters) 49.03 cm (centimeters) 19.3031 in (inches) 1.6086 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 239.7 mm (millimeters) 23.97 cm (centimeters) 9.437 in (inches) 0.7864 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 9.6 kg (kilograms) 21.16 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 1047 mm (millimeters) 104.7 cm (centimeters) 41.2205 in (inches) 3.435 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 598 mm (millimeters) 59.8 cm (centimeters) 23.5433 in (inches) 1.9619 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 299 mm (millimeters) 29.9 cm (centimeters) 11.7717 in (inches) 0.981 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 15.8 kg (kilograms) 34.83 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black Gray |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | No |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 10 W (watts) |
| Harman / Kardon |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Şəbəkə
Digər cihazlarla məlumat mübadiləsi üçün dəstəklənən şəbəkə texnologiyaları və standartlar.
| Şəbəkə | Bluetooth |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (Type-C - 60 W) 2 x USB 3.0 (downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio In 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | 5-way OSD joystick Adaptive-Sync Technology Flicker-free technology GamePlus (Crosshair/Timer/FPS Counter) Low Blue Light Picture-by-Picture Picture-in-Picture Qi wireless charging (15 W) SPLENDID Video Intelligence Technology Trace Free Technology |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | BSMI C-Tick CB CCC CE CU ENERGY STAR ErP FCC J-MOSS RoHS TÜV/Flicker-free TÜV/Low Blue Light UL/cUL VCCI WEEE WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 7) |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 50 °C (degrees Celsius) 32 °F - 122 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma temperaturu | 20 °C - 60 °C (degrees Celsius) 68 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable - optional HDMI cable - optional USB Type-C cable USB Type-C to Type-A cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |