Ekran: 26.5 in, QD-OLED, 3840 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1500000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 240 Hz
sRGB: 100 %
Ölçülər: 609.51 x 355.97 x 72.63 mm
Çəki: 4.3 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Dell |
| Model | Alienware AW2725Q |
| Model ili | 2025 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 26.5 in (inches) |
| Diaqonal | 673.2 mm (millimeters) 67.32 cm (centimeters) 26.5039 in (inches) 2.2087 ft (feet) |
| En | 589.97 mm (millimeters) 58.997 cm (centimeters) 23.2272 in (inches) 1.9356 ft (feet) |
| Hündürlük | 332.93 mm (millimeters) 33.293 cm (centimeters) 13.1075 in (inches) 1.0923 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | Samsung |
| Panel növü | QD-OLED |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel addımı | 0.155 mm (millimeters) 0.0155 cm (centimeters) 0.0061 in (inches) 0.0005 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 165 ppi (pixels per inch) 65 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 90.53 % (percent) |
| sRGB | 100 % (percent) |
| DCI P3 | 99 % (percent) |
| Parlaqlıq | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Pik parlaqlıq | 1000 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1500000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 True Black HDR10 Dolby Vision |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 0.03 ms (milliseconds) 0.0000 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 2.8 ms (milliseconds) 0.0028 s (seconds) |
| Örtük | Glossy |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 590 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 240 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 31.1 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 39.4 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 190 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 609.51 mm (millimeters) 60.951 cm (centimeters) 23.9965 in (inches) 1.9997 ft (feet) |
| Hündürlük | 355.97 mm (millimeters) 35.597 cm (centimeters) 14.0146 in (inches) 1.1679 ft (feet) |
| Dərinlik | 72.63 mm (millimeters) 7.263 cm (centimeters) 2.8594 in (inches) 0.2383 ft (feet) |
| Çəki | 4.3 kg (kilograms) 9.48 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 609.51 mm (millimeters) 60.951 cm (centimeters) 23.9965 in (inches) 1.9997 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 406.01 mm (millimeters) 40.601 cm (centimeters) 15.9846 in (inches) 1.3321 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 210 mm (millimeters) 21 cm (centimeters) 8.2677 in (inches) 0.689 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 6.79 kg (kilograms) 14.97 lbs (pounds) |
| Qutu çəkisi | 9.96 kg (kilograms) 21.96 lbs (pounds) |
| Stend eni | 240 mm (millimeters) 24 cm (centimeters) 9.4488 in (inches) 0.7874 ft (feet) |
| Stend dərinliyi | 210 mm (millimeters) 21 cm (centimeters) 8.2677 in (inches) 0.689 ft (feet) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 110 mm (millimeters) 11 cm (centimeters) 4.3307 in (inches) 0.3609 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 90 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 20 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 20 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 21 ° (degrees) |
| Optimized cable management |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 1; 5 Gbps; downstream; 15W) 1 x USB 3.2 (Type-B; Gen 1; 5 Gbps; upstream) 3 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; 5 Gbps; downstream) 2 x HDMI 2.1 (eARC; HFR) 1 x DisplayPort 1.4 |
| HDCP 2.2 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | 360-degree ventilation AI-regulated electrical current per pixel AlienFX lighting with new AW30 glyph iconography Alienware Command Center 6.6 AMD FreeSync Premium Pro ComfortView Plus Creator Mode Flicker-free technology Graphite film heatsink KVM Switch Low Blue Light NVIDIA G-Sync Compatible Picture-by-Picture Picture-in-Picture Pixel Refresh / Pixel Shift / Panel Refresh Quantum Dot Color VESA AdaptiveSync Display 240Hz |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | TÜV Rheinland Flicker-free TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable USB Type-A to Type-B cable Microfiber cloth Alienware Sticker |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |