Ekran: 31.5 in, VA, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 350 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 165 Hz
sRGB: 99 %
Ölçülər: 708.76 x 424.2 x 82.39 mm
Çəki: 6.85 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Dell |
| Model | S3222HG |
| Model ili | 2021 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 31.5 in (inches) |
| Diaqonal | 801.3 mm (millimeters) 80.13 cm (centimeters) 31.5472 in (inches) 2.6289 ft (feet) |
| En | 698.4 mm (millimeters) 69.84 cm (centimeters) 27.4961 in (inches) 2.2913 ft (feet) |
| Hündürlük | 392.85 mm (millimeters) 39.285 cm (centimeters) 15.4665 in (inches) 1.2889 ft (feet) |
| Əyrilik radiusu | 1800 mm (millimeters) 180 cm (centimeters) 70.8661 in (inches) 5.9055 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel addımı | 0.364 mm (millimeters) 0.0364 cm (centimeters) 0.0143 in (inches) 0.0012 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 69 ppi (pixels per inch) 27 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 91.26 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| Parlaqlıq | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 1 ms (milliseconds) 0.0010 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Maksimum cavab müddəti | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 28 kHz - 200 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 165 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.27 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 25 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 40 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 75.29 kWh (kilowatt-hours) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 708.76 mm (millimeters) 70.876 cm (centimeters) 27.9039 in (inches) 2.3253 ft (feet) |
| Hündürlük | 424.2 mm (millimeters) 42.42 cm (centimeters) 16.7008 in (inches) 1.3917 ft (feet) |
| Dərinlik | 82.39 mm (millimeters) 8.239 cm (centimeters) 3.2437 in (inches) 0.2703 ft (feet) |
| Çəki | 6.85 kg (kilograms) 15.1 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 708.76 mm (millimeters) 70.876 cm (centimeters) 27.9039 in (inches) 2.3253 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 455.98 mm (millimeters) 45.598 cm (centimeters) 17.952 in (inches) 1.496 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 237.61 mm (millimeters) 23.761 cm (centimeters) 9.3547 in (inches) 0.7796 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 9.48 kg (kilograms) 20.9 lbs (pounds) |
| Qutu çəkisi | 13.97 kg (kilograms) 30.8 lbs (pounds) |
| Stend eni | 420.3 mm (millimeters) 42.03 cm (centimeters) 16.5472 in (inches) 1.3789 ft (feet) |
| Stend dərinliyi | 237.61 mm (millimeters) 23.761 cm (centimeters) 9.3547 in (inches) 0.7796 ft (feet) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 100 mm (millimeters) 10 cm (centimeters) 3.937 in (inches) 0.3281 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 21 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | 3-side bezelless design AMD FreeSync Premium ComfortView Plus Flicker-free technology Low Blue Light |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | RoHS |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 10 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Security lock slot |