Ekran: 21.5 in, TN, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 170 ° / 160 °
Parlaqlıq: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 56 Hz - 76 Hz
Ölçülər: 512.2 x 303.7 x 50.5 mm
Çəki: 2.84 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Dell |
| Model | E2216H |
| Model ili | 2015 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 21.5 in (inches) |
| Diaqonal | 546.1 mm (millimeters) 54.61 cm (centimeters) 21.5 in (inches) 1.7917 ft (feet) |
| En | 476.64 mm (millimeters) 47.664 cm (centimeters) 18.7654 in (inches) 1.5638 ft (feet) |
| Hündürlük | 268.11 mm (millimeters) 26.811 cm (centimeters) 10.5555 in (inches) 0.8796 ft (feet) |
| Panel növü | TN |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel addımı | 0.248 mm (millimeters) 0.0248 cm (centimeters) 0.0098 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 102 ppi (pixels per inch) 40 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 82.15 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| Parlaqlıq | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 170 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 160 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| CIE1976 - 85% CIE1931 - 72% |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 56 Hz - 76 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 1 A (amperes) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 18 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 512.2 mm (millimeters) 51.22 cm (centimeters) 20.1654 in (inches) 1.6804 ft (feet) |
| Hündürlük | 303.7 mm (millimeters) 30.37 cm (centimeters) 11.9567 in (inches) 0.9964 ft (feet) |
| Dərinlik | 50.5 mm (millimeters) 5.05 cm (centimeters) 1.9882 in (inches) 0.1657 ft (feet) |
| Çəki | 2.84 kg (kilograms) 6.26 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 512.2 mm (millimeters) 51.22 cm (centimeters) 20.1654 in (inches) 1.6804 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 396.7 mm (millimeters) 39.67 cm (centimeters) 15.6181 in (inches) 1.3015 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 180 mm (millimeters) 18 cm (centimeters) 7.0866 in (inches) 0.5906 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 3.63 kg (kilograms) 8 lbs (pounds) |
| Qutu çəkisi | 4.85 kg (kilograms) 10.69 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 21 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x DisplayPort 1.2 1 x D-sub |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR Epeat Gold RoHS TCO Certified Displays |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 35 °C (degrees Celsius) 32 °F - 95 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Security lock slot |